Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Csinálnak most abortuszokat a...

Csinálnak most abortuszokat a járvány ideje alatt?

Figyelt kérdés

Egy ismerőstől hallottam, hogy halasztható beavatkozást most nem csinálnak, műtéteket is lemondták. És állítása szerint ebbe az abortuszok is bele tartoznak.

Nem vagyok érintett a témában, csak azon gondolkodtam, hogy vajon ez tényleg igaz?

Mert ha igen, bele se merek gondolni, milyen élete lesz annak a sok nem kívánt gyermeknek :(


2020. márc. 31. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

"hogy halasztható beavatkozást"


Hát az abortusz minden, csak nem halasztható műtét, sőt kifejezetten surhos6, határidőhöz kötött. És a barátnőd hülyeségeket beszélt, abortusz ugyanúgy végeznek, senkit nem fognak megfosztani a legalapvetőbb jogától, a teste feletti önrendelkezéstől és nem fogják felrúgni a törvényt sem.

Hidd el, aki nem akar gyereket, az nem is fogja megszülni, mindenképpen el fogja az abortuszt intézni, de mondom mégegyszer: ugyanúgy elvégzik az abortuszokat!

2020. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
sürgős*
2020. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Az abortusz nem halasztható beavatkozás. Aki terhes, de nem tarthatja meg, vagy nem akarja, ugyanúgy elvégzik. Az ismerősödnek üzenem, hogy ne terjessze a baromságait, főleg, hogy még te is azt írod szomorú szmájlival, hogy mi lesz sorsa a sok nem kívánt gyereknek.
2020. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

De bírom mikor mindenféle baromságokat kitalálnak az emberek és még terjesztik is.

Igen , van és lesz is abortusz. Nem halogatható az idő miatt.

2020. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindennap megkérdezi valaki. A válasz még mindig ugyanaz: csinálnak és csinálni is fognak.
2020. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

6!


Aztán miért sajnos? Jobb lenne, ha megpróbálná magának, mint régen? Vagy a kukába tenné az ujszulottet?

2020. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősségi ellátásnak számít, úgyhogy igen, csinálnak. Bár azt nem tudom, hogy a CSSZV hogy fogadja most az ilyen kéréseket, hogy történik a két alkalmas védőnői konzultáció. De magát a beavatkozást - a szükséges dokumentumok birtokában - természetesen elvégzik.
2020. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Már miért ne csinálnák meg? Az egy eléggé nem halasztható műtét!

Jobb lenne, ha úgy járna az a szerencsétlen újszülött, akit a tiszakécskei 27 éves gyökér szült, majd megölt 1 hete???

2020. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
46%
Marha nehez megcsinaltatni. Csaladsegitoben nincs ugyfelfogadas jo leraznak telefonba a korhazba is megalaznak. 8 hetes vagyok nem tudom mi lesz.
2020. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Most tette fel itt valaki a kérdést, hogy mit csináljon, mert csak 8 hét múlva fogadnák, de addigra túl lesz a 12.héten 😟
2020. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!