Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A járvány miatt bevásároltok...

A járvány miatt bevásároltok előbb a babának, ha pl. nyár végén, vagy ősszel szültök?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy sokan félnek, nem tudják majd beszerezni a dolgokat. Készlethiány lesz stb.
2020. márc. 29. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Májusban szülök. 1hónapja kezdtünk el mindent beszerezni. A fele még hátra van. Eddig a legtöbbet neten. Csak a nagyon olcsó termékeknél volt keszlethiány, de az is olyan, mint az ára. Egyszer voltunk a Brendonban, minden fel volt töltve. A törlőkendőből, cumikból volt kevesebb.

Amiatt ne aggódj, hogy minden elfogy... jó helyeken kell keresgélni, több helyen utána nézni. Férjem 2hónapon át nézegetett babakocsikat, olvasott róluk, mindről videót is megnézett. Mikor megrendelte, el sem akartam hinni 😁

2020. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
En a 22.hetben vagyok de egyelore nem vettem meg semmit. Nem panikolok, lassan elkezdem beszerezni a dolgokat :)
2020. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja és bocsi, ha nyáron, vagy ősszel szülnék, ugyanezt csinálnánk akkor is.
2020. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok. Alig egy hete jutott eszembe, hogy bár a fiamról kb minden holmi meg van, a fogyócikkek (pelenka, törlőkendő, stb) sehol. Így megrendeltem. De ahogy a boltokat elnézem egyelőre nem úgy tűnik, hogy aggódni kéne.
2020. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok, mindent vennem kell, mert a fiam már 8 éves, róla semmi nem maradt.

Kiságyat már vettem, aludnia már lesz hol a babának, ez engem megnyugtat. A többit is próbálom folyamatosan, most semmit nem akarok utolsó pillanatra hagyni.

2020. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Inkább amiatt aggódj, hogy jelenleg rendelsz vagy multiba mész. Bababolt felejtős, nem alapos indok.
2020. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Június végére várjuk a babánkat, a napokban mindent megrendeltem, ami hiányzott. Sokminden volt már a nagytesóról egyébként.

Én így vagyok nyugodt 🙂

2020. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz készlethiány!Nem kell felvásárolni a boltokat!
2020. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Én októberre vagyok kiírva, nem kapkodok, abban bízunk, hogy addigra pont elkezd majd minden visszaállni és nem lesz már korlátozás. Ha mégsem, akkor augusztus környékén rendelni fogok mindent. Készlethiány nem lesz, ha mindenki ésszel vásárol.
2020. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A készlethiány nem arra értendő, hogy mindenki mindent felvásárol. 1-2 webshopnál kiírták, mivel a külföldi beszállítók jelezték, hogy nem lesz alkatrész stb., így szállítani se tudnak, tehát nem tudják garantálni a készletet. Még buzdítják is az embereket, hogy aki 5-6 hónapon belül tervezte pl a babakocsi beszerzést, az vegye meg most, mert később nem lesz. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy októberig csak helyreállnak a dolgok.
2020. márc. 30. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!