Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Most, a koronavírus idején...

Most, a koronavírus idején hogy történik az abortusz?

Figyelt kérdés
Vagy nem is csinálják meg? Akkor milyen lehetősége van a terhességmegszakításnak?

2020. ápr. 5. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz, mint máskor.
2020. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne csinálnák meg? Örülni gondolom nem fognak neked, de ez nem olyan műtét, hogy lehet halasztani pár hónapot. Azért ne az utolsó héten menj oda, nehogy kicsússz az időből.
2020. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanúgy, mintha nem lenne járvány. De kotont lehet ám még kapni a boltban...sőt, fogamzásgátlót is írnak fel, meg esemény utánit is.

Máskor kicsit előbb kellene gondolkodni.

2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy vagyok terhes, semmi bajom, csak elgondolkoztam ezen,hogy akikkel ez a baleset megtörténik, azoknak mi lesz most a sorsa :D
2020. ápr. 6. 07:53
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Hát persze... csak úgy, minden érintettség nélkül feltettél egy olyan kèrdést, ami másnak eszébe se jutna.
2020. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#5 Én is fel akartam tenni ezt a kérdést, de látom, már megtette más. :)


Én sem vagyok ilyen helyzetben, de tudatosan gyerekmentes vagyok (childfree), és ha nem lehetne abortusz ebben az időszakban, akkor inkább nem szexelnék.

2020. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Fogamzásgátlás is van ám a világon! 😒
2020. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi érintettségem, mert még kapcsolatom sem volt és szűz vagyok 🙃 Az ember már nem is gondolkozhat olyan dolgokon, ami közvetlen nem érinti őt?
2020. ápr. 25. 01:07
 9/10 anonim válasza:
Ugyanúgy elvégzik , maximum nem örülnek a dokik így vírus idején . Fogamzásgátló, óvszer, gyűrű, spirál használata mellett is teherbe lehet esni, nincs 100%-os védelem.
2021. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
emberek! Akik itelkeznek! En pl karantenban voltam, es a telot nem vettek fel nekem, h ki tudjam iratni a huvely gyurumet! menzesz utolso elotti napjan szabadultam ki, akkor egyutt voltam a parommal, es masnap delelott tudtam szemelyesen kiiratni a gyurut, aminek a felhelyezesevel nem is késtem volna, ha a szamitogepek nem halnak be az orvosi rendeloben.. Murphy torvenye... Szoval a 3 ora keses, ami bele ferne, 3,5 orat kestem a felhelyezessel.. Szoval nalam is van ilyen para... Miert nem hasznaltam ovszert? mert 1x hasznaltunk eletunkben, az is kiszakadt... Nekem ezekben nincs szerencsem, plusz beteg vagyok a hormonos cuccoktol.. a gyurutol is hanytam mult honapban.. Nem kellene ítélkezni, ha becsuszik, bizony lehet az onhiban kivul
2021. ápr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!