Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Melyik rosszabb? Az abortusz,...

Melyik rosszabb? Az abortusz, vagy az abortusz jogának elvétele?

Figyelt kérdés

Most kimondottan arra az abortuszra gondolok, amikor nem egészségügyi okok miatt, hanem bármi más miatt fordulnak ehhez a nők.

Sok helyen ugye illegális és sok celeb posztol erről a témáról.

Én személy szerint nem értem azokat, akik ellenzik. A Föld úgy is túl van népesedve, miért jó, ha valakit köteleznek arra, hogy tartsa meg a gyereket? Most nem csak a felelőtlenekről van szó. Az olyan helyeken, ahol ez illegális, ott nem kivételeznek akkor se, ha megerőszakolnak egy nőt és úgy lesz terhes.

Szerintem felháborító, hogy elveszik ezt a jogot a nőktől.



2020. júl. 10. 23:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy írtam is,szerintem az egyetlen normális megoldás,ha az elköttetés szabályait lazítanák,hogy aki maximálisan biztos benne,hogy soha nem is fog akarni gyereket,annak legyen rá lehetősége,ne csak 40+ évesen és/vagy 3 gyerek után..
2020. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
30%
A jog el étele a rosszabb.
2020. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Van bennük igazság, de ezek nagy része csak kifogás.
2020. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Sáska mézzel33 válasza:
100%

#Kedves 10-es

Az abortusz nem csak szex következménye lehet.

Mi van ha terhesség alatt megtámadja a csecsemőt egy baktérium,vagy hasonló es vizsálat alatt kiderül,hogy súlyosan beteg lesz.Akkor is a szex következménye volt ?Annyira sötét vagy .

2022. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!