Szerintetek ezek után is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

sziasztok

barátommal elszakadt a gumi (csütörtök hajnalban) péntek délben már bevettem az esemény utánit(06.26) azóta nem jött meg. holnap csinálok tetszet de nagyon sokat stresszelek, nem tudok enni, aludni se. nagyon parázok hogy terhes vagyok és olvastam hogy felborul a ciklus ezek után csak nagyok félek és hogy nektek is volt már ilyen?



2020. júl. 25. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellene megjönnie? Aznap csinálj tesztet.

Nagyon kicsi az esélye a terhességnek.

2020. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod az egészet
2020. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes,az eseményutáni miatt van most mert felborította a hormonjaidat és még stresszels is hozzá.

Nyugodj meg nem vagy terhes.

2020. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, nyugodj meg. Azon se idegeskedj ha a tabletta nem hozza meg a vérzésed pár napon belül. És annó escapelle tablettát vettem be és normál időbe jött meg, de itt a neten elolvastam minden hülyeséget :)
2020. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni mindenkinél máshogy hat. Sajnos előfordul, hogy annyira összezavarja a hormonrendszert, hogy több hónapig nem jön meg utána. A teszt már kimutatná, ha terhes vagy. Vegyél egyet, hogy megnyugodj.
2020. aug. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mindenkenel ugy hat ahogy azt sokan gondoljak! Lehet nem olyan gyakori eset de igenis van olyan hogy nem hat..nekunk is igy jott ossze..10orata vettem be a tabit de nem hasznalt.
2020. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!