Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A túlzott C vitamintól tényleg...

A túlzott C vitamintól tényleg el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeség , de a tanár mondta órán,hogy meg erőszakoltak régen nőket ők citrommal vetették el. Ez igaz? Vagyis úgy értem hogy az tényleg el veszi?
2020. szept. 26. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Mikor régen? Hány éves a tanárnőd?
2020. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
En magas dozisban tolom a por allagu aszkorbinsavat ebben a takony idoben.. Siman megiszok 2 ezer mg ot is. A fiam koszoni szepen jol van a pocakomban, lassan szulok...
2020. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Amikor teherbe estem, én is próbáltam minden "házi" módszert, de nem segített semmi. Régen a nők ennél durvább dolgokat is csináltak, és szerencséjük volt, ha túlélték. :(
2020. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta az orvosom, hogy c vitamint nem tudom túladagolni. Napi 1et egyek, de 5 db sem fog ártani.
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megették a citromot..
2020. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyat hallottam, hogy aktus után citromlével öblítették a vaginájukat, hogy ne essenek teherbe.

Egyszer olvastam olyat, hogy napi 5-6000 mg képes megszakítani a nagyon korai terhességet. De kétlem, hogy ez tudományosan bizonyított lenne.

2020. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez hülyeség!

Ha jönni akar, az bizony jönni fog..

ha nem akarod hogy jöjjön akkor nyomás az orvoshoz.

2020. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!