Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mondjam el h terhes vagyok ha...

Mondjam el h terhes vagyok ha csak kaland volt es nem akarom megtartani?

Figyelt kérdés
Az apa munkatarsam parszor lefekudtunk de már nincs semmi koztunk. Lehet belole barmi problema ha elmondom vagy ha nem?
2020. nov. 12. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha határozottan biztos vagy benne, hogy nem akarod megtartani és a pasival sem akarsz semmit akkor sztem felesleges
2020. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha eldöntötted és én lennék az apa akkor nem akarnám megtudni, soha!
2020. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

2-es válaszoló, azért kedves.

Egy teherbeeséshez ketten kellenek, a te felfogásod szerint, meg vigye a nő a 'balhét' nem is akarsz tudni róla, nehogy kellemetlen legyen.

Remélem az a pár perc kellemes volt?!

2020. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki és azt is, hogy mit gondolsz. Azért tudjon róla.
2020. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
#3: Nem érted. Ha mindenképp eldöntötte, hogy elveteti és nem lehet beleszólásom akkor ne mondja el. Akkor szóljon, hogyha vállalom és akarom a gyereket akkor megtartja. Mert én vállalnám. Így meg ha meglátnék egy akkora gyereket mindig eszembe jutna, hogy most ekkora lenne ő is. Nagyon rossz érzés volna.
2020. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, így már értem.
2020. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt tudom modani, hogy ha nincs beleszólásom a döntésedbe, akkor ne mondd el, nem akarok keserűen nézni én se a gyerekere és azzal a tudattal élni, hogy lett volna egy gyerekem.
2020. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, szerintem tök mindegy, hogy elmondod-e, a döntésed nem ró semmiféle kötelezettséget vagy felelősséget a férfira. Én csak azért szeretném, ha ilyen helyzetben elmondaná a nő. Hogy mellette álljak a folyamatban, és beszálljak a felével a kifizetésébe.
2020. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, nem kell neki elmondanod.
2020. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha a munkatársad, akkor fogtok még találkozni. Ha meg tudjátok beszélni, mert esetleg ha mellétek állna változtatna a döntéseden, akkor mondd el neki! Rendezzétek a kapcsolatotokat! Ha semmiképp nem szeretnéd a gyereket, akkor inkább hallgass. De ez az én véleményem.
2020. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!