Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi az abortusz menete 2021-ben?

Mi az abortusz menete 2021-ben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy mennyibe kerül és mihez kötött, mi kell ahhoz, hogy ne legyen szabályellenes?

Érdekel, hisz sosem lehet tudni.


2021. márc. 7. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha érettségi előtt állsz, akkor nyilván nem vágy még 18: így szülői beleegyezés is kell
2021. márc. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket (totál megértelek, én sem akarok számtalan okból), inkább köttesd el magad. Amíg nég lehet. .Szlovákiában 18 év felett megcsinálják bárkinek. Én már totál rá vagyok parázva a témára, amint lesz rá pénzem megcsináltatom. Amennyire rá van izgulva a kormány a szaporodásra, meg aláírta, hogy abortuszellenes, és követni akarja a lengyeleket, lassan itt sem lesz majd abortusz. Akkor meg majd lehet az ember öngyilkos, vagy kikaparja magából a gyereket saját maga.
2021. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak 3 gyerek után lehet elkotettnie magát.
2021. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!