Abortusztabletta?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Itthon van erre lehetőség? Illetve ha nem hogyan lehet hozzájutni? Mik a feltételek stb?
2021. márc. 29. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó ez nem igaz, fáj, de nem szülési fájdalmakat okoz azért. Minél fiatalabb a terhesség, annál nagyobb a valószínűsége, hogy teljesen kiürül a méh, és nem kell műtét. Ha a vámon nem akad el a csomag, akkor nem lehet már nagy baj a hatósággal.
2021. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bellatrix:3 ***** válasza:
68%

Romániaban legális és a nőgyógyászok írják fel. Sokkal jobb módszer nem kell annyit várni és ilyen olyan pszichológus miegymás beveszed aztán kész.

Nőgyógyász mellett gyakorlatoztam és tőle kérdeztem, hogy sokkal jobb módszer mint a kaparás. Kevesebb a sérülés a méhben stb.

Egy pár hetes terhesség megállapítása után is egyből felírják nincs akkora hiszti körülötte.

2021. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

13-as

Azért a hülyeséget tegyük félre


10.ha minden rendben, akkor persze, hogy jobb..



Viszont covid idejéén én nem kockáztatnék.. sokszor ömlő vérrel se látnak el.

Jobb a szabályosan követni a rendszert..

2021. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyi fegyver???😂 Azért túlzásokba ne essünk már, jesszus!

Mi a fenéért nem lehet felfogni és elfogadni, hogy valaki abortuszra fog menni?! Miért kellene tök feleslegesen alávetnie magát 9 hónapnyi kellemetlen terhességnek és egy iszonyú fájdalmas szülésnek, kockáztatva a lelki és testi épségét?! Miért kéne kockáztatnia a munkáját, amiből lehet már az elején kiesne, ezáltal pedig a megélhetése kerülne veszélybe? Az ember azért vállalja mindezt be, mert ő maga AKARJA és még azokat is meg szokta viselni, de aki egyáltalán nem is akarja, az minek erőszakolná magára ezt az egészet?? Felfoghatatlan.

Főleg, hogy sokkal nagyobb az esély a terhesség-szülés közbeni halálra, mint mondjuk az első trimeszteres abortusz közbenire, csak a kedves magzatvédők ezt elfelejtik megemlíteni..

2021. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ugyan itthon vagyunk emiatt a vírus miatt, de amúgy külföldön élünk. Nekem ott volt tablettás. Tényleg nagyon fáj, de túl lehet élni. Szerintem a műtétnél jobb, kevésbé drasztikus beavatkozás.
2021. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
De a lényeg lemaradt!!! nem ajánlanám otthonra! Az első tablettát nem véletlenül kell a kórházban bevenni!
2021. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
19%

Otthon semmiképpen sem alkalmazható, akkor sem, ha legális.


Kórházi körülmények között szokták, mert egyéni, hogy milyen erős görcsöket, vérzést okoz.

2021. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem Magyarországon élek, a nőgyógyászom ajánlotta, szerinte jobb mint a műtét (elhalt magzat esetén). Pár nap múlva felírja, ha addig nem indul be természetesen. Esetleg ha van itt olyan akinek van tapasztalata benne szívesen meghallgatnám.
2021. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!