Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Műtét vagy abortusztabletta?...

Műtét vagy abortusztabletta? Te melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés

Ha lenne lehetőséged mert olyan országban élnél, ahol mind a két módszer engedélyezett te melyiket választanád?

Leginkább a kockázatok miatt kérdezem, illetve a lelki része miatt is. A műtétnél sérülések keletkezhetnek, de legalább rövid ideig tart, altatásban. A tablettával nincs műtét (jó esetben, de) gyakorlatilag hetekig meg kell élni magát az abortuszt, sokkal megrázóbb lelkileg szerintem ahogyan érzi a nő magát a folyamatot olyan fájdalmak között olyan sokáig.


Melyik lehet a kevésbé rossz?


2020. aug. 26. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
A védekezés.....
2020. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Tabletta, itthon ahol senki nem lát lábon bármit kihordok, semmi nem tud igazán megrázni. A kórházaktól és az embertömegtől viszont kivagyok és nem szeretnék műtétet sem ha nem muszáj.
2020. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A műtétet választanám. Ott legalább orvosi felügyelet alatt lennék. Ki tudja egy tablettának milyen egyéb hatása lenne és meddig húzódna.
2020. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is műtét mellett döntenék.
2020. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Műtét mellett döntenék.

A bogyó vafy kipucol rendesen vagy nem. A sok szenvedés után, lehet így is úgy is kellene a kaparás.

2020. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én külföldön élek és tablettás volt. Nem volt szövődmény se műszeres befejezés. Így én személyes tapasztalat alapján a tablettát mondom
2020. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
tabletta, de igazából ezt nem te döntöd el, attól függ mennyire előrehaladott a terhesség. ha szerencséd van és időben intézkedsz, akkor tabletta, görcsölsz majd meg hányinger, satöbbi minden rossz, de túl leszel rajta, otthon lehetsz. ha kicsúszol a tabis időből, akkor kórház, ami egy procedúra.
2020. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Műtét, az a biztos.
2020. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én a műtétet választanám.

Nekem elhalt a terhességem, pár napon belül műtöttek volna,de elindult a vetélés. Választhattam,hogy vagy bemegyek a kórházba és megműtenek,vagy itthon maradok és hagyom,hogy a természet tegye a dolgát (és nem biztos,hogy műtét nélkül megúszom). Én az utóbbit választottam,mert nagyon nem akartam műtétet. Ha újra ilyen helyzetbe kerülnék inkább a műtétet választanám.

2020. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
9%
Szia, egyiksem :) gondold át Te is kérlek, hiszen egy gyönyörű pici baba növekszik benned, akiért mindennap hálás leszel, ha megszületik. Rengeteg nő depressziós egy abortusz után, egy gyermek pedig értelmet sd az életnek. Még nem találkoztam olyan nővel, hogy bánta, hogy nem vetette el a babáját, de olyannal aki elvetette rengeteggel, hidd el nem a műtét a nehéz része hanem amitvérezni fogsz azutan egész életben..
2020. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!