Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van bármi mód, hogy szívhang...

Van bármi mód, hogy szívhang előtt elvetessem a magzatot?

Figyelt kérdés
Nem kívánt terhesség, de szívhang után gyilkosságnak érezném. Hogy vetélhetnék el mihamarabb? Ha mégsem sikerül, lesz káros hatása a magzatra ha megmarad?
2021. jún. 14. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Hát én nem tudom de nekem ez a kérdés nem úgy hangzik, hogy hogyan vetethetné el rendesen műtéttel, hanem mintha maga akarna valami olyat okozni, amitől elvetél.


Én nagyon nem kisérleteznék ilyennel. Vetesd el rendesen, szívhang után is ugyanolyan embrió mint előtte, és ha nem akarod a gyereket, akkor ne a szívhangjával foglalkozz, mert ha majd pl 25 hetesen mégis meggondolod magad, akkor az a gyerek már marad.

2021. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
" ez a kérdés nem úgy hangzik, hogy hogyan vetethetné el rendesen műtéttel" - miért gond az, ha valaki gyógyszeres abortuszt szeretne? Szerintem ez normális világban az illető döntése kellene, hogy legyen...
2021. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

"Hogy vetélhetnék el mihamarabb?"

Ez számomra azt jelenti hogy otthon akarja megoldani valami kretén házi módszerrel.


Egyébként volt egy konkrétan erre vonatkozó kérdés itt (gondolom ő tette fel) csak azt törölték

2021. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Csak azt nem tudom, hogy itt egyesek miért húzzák le az osztrák magánklinikán elérhető abortuszt... azért ébresztő, az semmivel sem kockázatosabb, mint a hazai közkórházi rendszerben elérhetőbb... az oszták egészségügy nem rosszabb a magyarnál...
2021. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

#11 "de nekem ez a kérdés nem úgy hangzik, hogy hogyan vetethetné el rendesen műtéttel, hanem mintha maga akarna" - még ki is hangsúlyoztad, hogy "rendesen műtéttel" - szóval nem biztos, hogy az én készülékemben van a hiba:) A kérdező problémája meg pont az, hogy nem akar becsicskulni a nálunk e téren szokásos rendbe... amiért én nem tudok elítélni senkit.

" majd jól hasba vágja magát vagy nem eszik 1 hétig egy falatot se vagy az isten tudja milyen módszerrel akarja előidézni a vetélést." - én nem hiszem, hogy a Kérdező a sötét középkorban élne, max rendelne pl. a womenonwebről megfelelő gyógyszert, és elintézné önmaga - mint volt is rá precedens az előző hetekben egy kérdésben - amit vélhetőleg kitöröltethettek a tudjukkik...:))) Legalábbis én ebben a szellemben reagáltam a Kérdező törölt kérdésében is, hogy ez se 100%-os (az volt a kérdésben), hanem csak olyan 96-97%... 100%-os házilagos módszer a mai tudásunk szerint NINCS.

2021. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. De ha ilyennel kísérleteznél, az rád is nagyon veszélyes lehet, és a magzatra is.
2021. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 "nagyon veszélyes lehet, és a magzatra is." - Komolyan??? Az abortusz nagyon veszélyes a magzatra??? Ha nem mondod, tényleg eszünkbe sem jut ilyesmi:)))
2021. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
Te nem vagy százas az tuti!3 vetélésem volt,ne akard!
2021. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
33%

15 tök mindegy, hogy te mit hiszel, attól még a kérdező igenis lehet annyira hibbant, hogy a középkorba hiszi magát.


Marhára le vagy ennél a gyógyszernél akadva, pedig egy szóval se mondtam, hogy a tabletta rossz dolog lenne.

2021. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs szivhang addig magától is elmehet szóval előtte nem gyakori az ab
2021. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!