Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményed a kiszivárgott...

Mi a véleményed a kiszivárgott dokumentumról, hogy abortusztilalmat tervezek, és csak vényre lehetne kapni minden fog.gátlót (óvszer is)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Kamu...
2022. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem lepne meg, sőt, csodálom hogy eddig még nem vezették be, de ettől függetlenül a halálát kívánom mindenkinek, akinek köze lesz a bevezetéséhez (HA bevezetik).
2022. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Ez de poén... nem csodálom, hogy az ország ott tart, ahol, mert a sok idita mindent megkajál :(
2022. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
A vényre kapható fogamzásgátló eszközöket nem hiszem, hogy bevezetnék. Az abortusz, lengyel mintára történő szigorítását viszont sajnos nagyon is elképzelhetőnek tartom. Nem mostanában, de kellő előkészítéssel (plakátkampány, megyei-országos napilapokban bércikekk, tv-s, netes hírdetések stb.) sokak agyát át tudják mosni rövid idő alatt. Valakiét meg nem is kell, mert eleve gyilkosságnak tekinti. Remélem nem ez fog történni, de szerintem most még jobban rá fognak állni erre keresztény-konzervatív vonalra.
2022. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát a második gyerek anyagi feltételekhez kötését én is támogatnám. Nem csak oda kell basz-ni egy gyereket, hanem emberi módon fel is kell nevelni., Hányok már a sok facebook csoportban kolduló sokgyerekes csórótól. Babaágyat, ruhákat, pelenlát, játékot, élelmet koldulnak napi sziten, dolgozni egyiknek sincs esze. Nem kell a semmire szülni, ébresztő!
2022. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Rémhírterjesztés.
2022. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Láttam. Ilyet én is tudok írni... ellenzéki kamu.
2022. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Erre annyit tudok reagálni, hogy ha igaz, akkor elmehetnek az ótvaros ...juk szaros ...csájába.

Az a baj, hogy ezekből én kb bármit kinézek. Ezt is. Undorító, az abortusz szigorításának tervével együtt.

2022. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%

Azért gondoljuk màr vègig


Nem a terhesség, hanem a nemi betegség szaporodna csak el

2022. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fárasztó96 ***** válasza:
Eddigi kapcsolataimban kevés óvszer használat volt... Gyógyszert nem szedek. Mégsincs gyerekem. Egy évfolyamtársam már a 8-9. gyereknél tart szülés terén, gyerekek apja a gyerekek pénzét elveri, anyuka folyton idegbeteg. Dolgozni egyik sem szeret....
2022. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!