Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valakiről kiderül, hogy...

Ha valakiről kiderül, hogy teherbe esett, esetleg volt már abortusza, miért jönnek azonnal azzal, hogy védekezni kellett volna, és akkor nem történt volna ez meg?

Figyelt kérdés
Miért kezdenek el azonnal ítélkezni? Sokan azonnal betámadják a NŐT (mert ugye bár a gyerek csináláshoz csak ő kel.....🙄) hogy védekezni kellett volna, és akkor nem kellett volna abortálni, és ezért ő a hibás. Ezt a gondolkodást nem tudom megérteni. Addig még okés, hogy "feleslegesen" ne vetessék el a picit, de hogy ezért azonnal le kell szólni, azt már nem. Van egy ismerősöm, aki a párjával összehozott egy magzatot tabletta mellett, és a nő autoimmun betegsége miatt el kellett vetetni, mert szinte teljesen biztos, hogy halva született volna, vagy egy két naposan meghal, és lehet, az anya is. Mikor ez kitudódott, mindenki egy utolsó....tudjátok minek nevezte őt anélkül, hogy bármi infóval rendelkeztek volna erről az esetről. Komoly válaszokat szeretnék, a szemellenzős bunkó parasztok inkább tartsák meg a véleményüket magunknak.

2022. ápr. 15. 22:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
30 védekeztek, írtam is. Egy abortuszon átesett nőt nem kéne szidni, főleg úgy nem, hogy a szidalmazó félnek fogalma sincs az adott pár szexuális életének egyetlen mozzanatával sem, ahogy pl a védekezés meglétével és minőségével sem. Az abortuszt valóban nem egy vidám dolog, és a nőnek az abortuszok 100%-ban szüksége van rá, de nem kell leszólni ezért az embert.
2022. okt. 5. 15:44
 32/35 anonim ***** válasza:
53%

23:Ne haragudj, de én azt nem értem a történetedben, hogy ha 1x már sikerült védekezés mellett megfogannod és ennyire fontos nálad hogy ne legyen gyerek. Akkor miért jártál így másodszor is? Elsőre nem volt világos hogy más módot vagy kiegészítést kéne használni? Miért csak most jutott eszedbe hogy akkor majd tanácsot kérsz egy orvostól védekezés ügyében?

Tényleg csak próbállak megérteni.

2022. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
52%

Leszólni valóban nem kell senkit, mindenkinek a saját élete. Engem abszolút nem izgat ki mit csinál a testével. De én pl. nem lennék képes elvetetni csak ha igazoltan súlyos rendellenességgel születne. Aki akarja, oda tud figyelni. Azért is írták fentebb hogy a nőnek nagyobb a felelőssége, mert az ő testében fejlődik a magzat. Ő kénytelen felelősséget vállalni. Az hogy mi lenne igazságos, néha más tészta.

Az ítélkezést elkerülni nem lehet, ezért is inkább nem kell róla beszélni.

2022. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
49%
23-nak óriási taps.
2022. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
78%

Mert az emberek többsége buta és tahó,ennyi. Senkinek semmi köze ahhoz,hogy valaki abortuszra megy vagy nem megy , és ha igen, hànyszor, vagy mi okból. Itthon Minden nőnek joga van hozzá. Ennyi. Elég szomorú, hogy vannak országok ahol nem.

Illetéktelenek pedig se a másik méhében ne turkàljanak, se úgy általában a másik magànéletében.

Aki akarja az embriót az megtartja, aki nem akarja az elveteti és ennyi. Senkinek semmi köze hozzá.

Sötét, IQ szegény emberek ítélkeznek olyasmiről amihez semmi közük.

Írom mindezeket úgy, hogy soha nem volt abortuszom mert hálistennek eddig nem történt baleset.

DE ha teherbe esnék, nem kérdés, hogy azonnal elvetetném.

Én egy bugris dokinak is megmondtam a magamét már anno, amikor azt hittem terhes vagyok, és egyből a terhesség megszakításról érdeklődtem, de neki ez nem tetszett, merthogy tartsam meg. Megmondtam, hogy alapvető jogom az abortusz, másnak nincs beleszólása, egy pasinak meg aztán főleg nem, ő semmilyen szinten nem lehet terhes, hiába kefél akár védekezés nélkül is. Nem nekik szakad minden teher a nyakukba hanem a nőnek.

2022. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!