Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jò döntès megtartani?Megfordul...

Jò döntès megtartani?Megfordult a fejemben az abortusz,nem is èrtem sajàt magam.

Figyelt kérdés
3napja lett pozitiv a tesztem,hàzassàgban èlek,van màr egy 3ès fèl èves kisfiùnk.Nem kimondottan tervezett baba,2èv mùlva szerettünk volna.Amièrt eszembe jutott,szègyenlem magam.Ok:Most lett bejelentett munkàm,a kisfiamnak megtudunk adni mindent,nem tudom,hogy kèpes lennèk -e a ,,nagy"mellett babàzni.Ùgy mond,egyszerű màr az èlet a fiammal.Most az volt terveinkben,hogy veszünk sajàtot,hitellel.Dolgozok,hogy ne csak a gyest kapjam.Erre terhes lettem.Imàdom a fiam,nagyon szeretem a gyerekeket.Megfogom bànni,ugye?Majd megbaràtkozok,hogy hamarabb jött a baba?1fizetèsből nehèz lesz,a fiam megszokott szìnvonalàt sem fogjuk tudni megoldani.Nem tudom mi a helyes.Pcos,rendszertelen hosszù ciklusban fogant a fiam.Ez a baba is egy kis csoda,mint ìrtam a ciklus 13.napjàn fogant egy 42-49napos rendszertelen ciklusaimmal.Szerintem nem lennèk kèpes elvetetni,nem lennèk anya.Vàltozik ez az èrzès,ha meghallom a kicsi szìvèt dobogni?Fèrjem azt mondja majd megoldjuk.
2022. jún. 30. 20:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
Kedves Kérdező! Én a helyedben megtartanám. Az nagyon jó, hogy a férjed támogatja a gyerek vállalását, és az is, hogy egyébként is terveztetek tesót. Az a 2 év szerintem nem olyan nagy különbség, főleg hogy a várandóssággal már majdnem egy év letelik ebből. Pcos mellett pedig pláne nem lehet tudni, később sikerülne-e a baba - 2 év múlva vagy később. Emellett: nem vagytok még annyira idősek, de a legfiatalabbak sem. Ez a baba valóban egy kis csoda. A soraidból is az érződik, hogy megbánnád az abortuszt, sőt írod is, hogy nem lennél erre képes. Ez nagyon fontos. Az is valós félelem, hogy egy abortusz tönkretehetné a házasságotokat. Ez sok párral történik meg, főleg ott, ahol az egyik fél szerette volna a kicsit. Minden jót kívánok, és jó döntést! :)
2022. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 1Léna ***** válasza:
16%

Kedves Kérdező!

A helyedben én megtartanám a babát, mert a férjed is támogat ebben.

Amikor azt mondja vakaki, hogy mindent meg tud adni a gyermekére ezen az anyagiakat érti? Mert gyereknek, gyerek a barátja. Másképpen játszanak együtt a gyermekek. Szeretnek egymástól is tanulni.

Többnyire jobban illeszkednek be a közösségekbe -legyen az oktatási, munkahelyi vagy szabadidős - azok akik testvérekkel nőttek fel. Általában jobb a kapcsolat teremtő képességük és a problémamegoldó készségük. A kivételek pedig erősítik ezt a megtapasztalást.

2022. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%
Hogy döntöttél végül kérdező?
2022. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!