Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek a szívhang törvény...

Szerintetek a szívhang törvény miatt kevesebb abortusz lesz? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Szerintem kifejezett kínzás egy ekkora döntés előtt álló nőt mégjobban megtaposni. A férfiakat bezzeg nem érinti akik eltűnnek a nő életéből, miután felkoppintották őket.

Aki nem akar gyereket/kórosan fejlődik/erőszak eredménye/stb szerintetek ettől meggondolja magát?



2022. szept. 13. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz kevesebb.
2022. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
79%

4.

Mmint meghallgatás nélkül sem veteti el


De komolyan


Így is úgy is szakember kell neki a feldolgozáshoz.


( remélem sosem kényszerülök rá, én sem biztos, hogy birnám)

2022. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
38%

"Aki lepontozott az elarulja, hogy miért tette?"

. Mert félrevező módon elbagatellizálod az egészet:

1. sokan leírták már, hogy várt gyereknél, állami ellátásban nem mutatta meg az orvos a szívhangot

2. egy plusz teher, hogy a nőnek a szülész-nőgyógyásznak kell elmagyarázni, hogy "ezt a gyereket abortálnám, szóval kéne az a bizonyos papír"

2022. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
80%

9


Szívcsőpulzálás a feltétele, amit látni lehet, nem kell hallgatni.


Tehát ahhoz külön be kell kapcsolni, hogy füllel is hallható legyen a “szívhang”, ne csak látható a hullám.


4.

2022. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
10%

13!


Mot bagatellizalok el? Leirtam azt a tényt, hogy az abortusznak eddig is feltétele volt az élő terhesség, vagyis a szivhang. Semmi sem változott, max innentől az orvos tesz egy extra "lathato/hallható a szivhang" megjegyzést

2022. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy lesz. Ez megint csak hergelés. El kell terelni a figyelmet a rezsi emelésről, az uniós vizsgálatokról, a lopásokról.

Minden irónia nélkül egy kib_szott zseni ez a kormány. Olyan mesterien manipulálják az embereket, hogy egyszerűen hihetetlen. Szépen mindig kiválasztanak egy kis csoportot, akik önmagukban kevesek arra, hogy kiálljanak magukért és mindenki mást ellenük uszítanak. Aztán ha elkezd csökkenni a felháborodás akkor jöhet a következő.

Ez a szívhang baromság meg tényleg nagyon könnyű préda, mert van egy hatalmas érzelmi töltete, mert az emberek mindig is nagy jelentőséget tulajdonítottak a szívnek. Pedig hát miért lenne fontosabb a szív, mint mondjuk az agy, vagy a tüdő? Csak azok fúúúj, a szív meg jajjj de széép.

2022. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
8%

Azt nem értem, hogy miért gondoljuk, hogy egy nő kiolthat csak úgy egy fejlődésben lévő emberi életet. "Az én testem, az én döntésem." Már ez sem teljes mértékben igaz, mert akkor ha te le akarod vágatni a bal kezed, akkor hiába kéred az orvost, hogy csapja le, nem teheti. Pedig az tényleg a te tested, ellentétben a magzatéval. Hiába van a te testedben, vannak már az első pillanattól mind az apáétól, mi D az anyáétól eltérő génjei, Tehát az nem a te tested. Az egy külön emberi lény, csak meg kell várni míg kifejlődik. Egy magot hiába dugsz a földbe azzal, hogy gyereked legyen, mindig növény lesz belőle. Egy magzatból pedig gyermek. A gyereket meg majd azért fogjuk megölni, mert nem bírja el a fejszét. Igen, mert még fejlődnie kell az izomzatának, de ha kivárod, ugyanúgy elbírja majd a fejszét, mint te.



Tehát nem meghallgattatni kell a szívhangot, hanem betiltani az abortuszt és arra az esetre korlátozni, amikor az anya élete veszélyben van.


(Ja, és csak zárójelben, minél inkább leértékelsz, annál nagyobb megtiszteltetés, mert egy emberi élet mellett kiállni nekem nem szégyen senki előtt előtt, itt gyakorin meg pláne nem. A gyilkosság mellett viszont minden tekintetben nem szégyen, hanem a gyalázaton is túlmutat)

2022. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
85%
17-es jajj egyem a szíved. Hát igen, itt gyakorin k_rva könnyű kiállni egy emberi élet mellett. A fotelből ugatni és megmondani a másoknak a tutit, aztán elégedetten hátradőlni, hogy te ma ismét megtettél mindent az ártatlan kis gyerMekekért. Nagyon kielégítő érzés lehet. Több ilyen ember kéne. Mondjuk az éhező gyerekek ezután sem kapnak majd többet enni, a bántalmazottakat este ugyan úgy meggyepálják a szerető szülők, az elhanyagoltaknak pedig ezután sem olvasnak majd esti mesét. De hát ez ugye már nem a te problémád.
2022. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz kevesebb. És őszintén, itt az elején kéne megállni, és békén hagyni ezt a témát, mielőtt mi is szép lassan eljutunk oda, hogy tilos lesz dönteni a testünk fölött. Már jó, hogy nem foglalják törvénybe, hogy mindenkinek kötelező szülni, aki egészségügyileg alkalmas rá. Eszem megáll.

Amúgy sosem volt abortuszom, 2 gyerekem van, nem tervezek többet, ha véletlenül csúszna be, maradna. De totál felháborítónak tartom a gondolatot is, hogy ez bármilyen okból ne a nő döntése legyen, amikor minden testi-lelki következményt ő visel, a férfi elsétálhat szabadon.

2022. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk a patikában, meg az orvosnál mikor felíratod meg kiváltod a 21.századi modern fogamzásgátló cuccokat, nem hallgatnak semmit.Ezt az egyet sosem fogom megérteni, a minden felelősség nélküli bacást.
2022. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!