Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek a szívhang törvény...

Szerintetek a szívhang törvény miatt kevesebb abortusz lesz? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Szerintem kifejezett kínzás egy ekkora döntés előtt álló nőt mégjobban megtaposni. A férfiakat bezzeg nem érinti akik eltűnnek a nő életéből, miután felkoppintották őket.

Aki nem akar gyereket/kórosan fejlődik/erőszak eredménye/stb szerintetek ettől meggondolja magát?



2022. szept. 13. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
11%
19: a nő ugyanúgy elsétálhat. Még a szülés előtt aláírja a lemondó nyilatkozatot, még csak látnia se kell a gyereket.
2022. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
11%
#18 pont ezt mondom te agyatlan, hogy nehogy azt hidd, hogy csak itt gyakorin pofázok. De megfordítom, ha itt interneten könnyű elpofázni, hogy szegény gyerek hogy kell majd felnőnie, szegény nő, szegény mindenki, akkor miért olyan nehéz meghallgatni egy szívhangot és megnézni egy videót, hogy mire is kárhoztattad azt a gyereket? Ömlendezni könnyű, hogy mennyire szükséges rossz ez, de ennek a valóságával már nem akarunk szembesülni. Értem. Akkor ki a szar ember?
2022. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%
21: aha, értem, és akkor már nincs is testi-lelki következmény, ugye? Nem hordta ki, nem szülte meg, vállalva minden ezzel járó eü kockázatot és következményt, hormoningadozásokat, szülés utáni depressziót, nem neki kell majd megküzdenie a belövellő tejjel heteken át, a gyermekágyi vérzéssel, a teste változásaival, fájdalmakkal, gátsebbel/császáros sebbel stb. Tényleg baszki, pont ugyanaz, mintha férfi lenne, igazad van!
2022. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt az egyet sosem fogom megérteni, a minden felelősség nélküli bacást."


Nézz szét mondjuk a kamaszok meg a szülő-gyerek kategóriákban. Rengeteg kérdés van, hogy anyuka sikítófrászt kap attól is, ha a 16-18 éves lánya rá már nézni egy fiúra, se hajfestés, se tanga, se rövid nadrág, mert attól k_rva lesz, nincs tampon, mert attól elveszti a szüzességét (ilyet személyesen is ismerek, hihetetlen), 20 évesektől is elvárják, hogy otthon üljenek, mert ne fiúzzon,neki a tanulás a dolga. Na ezek a gyerekek vajon mennyire lettek felvilágosítva? Vajon az ilyen lányok meg merik-e majd kérdőjelezni, mikor Sanyi azt mondja nekik, hogy csak egy percre teszi be gumi nélkül, meg kihúzza időben? Nem valószínű, lást az erről szóló millió kérdést itt az oldalon is. Az iskolákban is ami felvilágosítás címszóval megy, vicc. De a hittan az bezzeg kötelező.

2022. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
0%
#24 és hittanon mit tanítanak? Hogy ne feküdj össze mindenkivel, hanem válassz ki egyet, akivel majd házasság után lehet. Felvilágosítón mit mondanak? Hogy nyugodtan azzal akivel akarsz, csak tudd hogyan kell felhúzni a gumit, vagy milyen tablettát vegyél be. Tudom, mert van gyerekem és vissza hallom. Az hogy esetleg a házasságig várjon, fel se merül. Na ez, tényleg vicc.
2022. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%

25: istenem, ez komoly? Házasságig várjon? Ez már akkor is ökörség volt, amikor még elvileg eszerint éltek az emberek, annyi megesett tinilányt adtak sos férjhez, hogy hihetetlen. Ráadásul milyen jó is házasságig várni, aztán esetleg kiderül, hogy full mások az igények, és egy kalap szar az egész... tényleg megéri, véletlenül se ismerje már meg biztonságos keretek közt, normálisan védekezve a saját szexualitását, és válasszon hozzá illő partnert.

Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy házasságban is lehet egy terhesség nem kívánt.

2022. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
88%

Már régen bizonyították, hogy az abortuszok nagyszámú csökkenését a fogamzásgátlás könnyű, széleskörű elérhetőségének biztosításával lehet elérni. De hát az ugye pénz, a korlátozás meg tiltás, meg csak pár perc pötyögés a számítógépen. Itt látszik gyönyörűen, hogy nem az abortuszok számának csökkentése a cél, nem a kis ártatlan lelkekért aggódnak, hanem ez is része a tenyész pol... bocs, családbarát politikának.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy kizárólag a rejtett munkaerőknek köszönhetjük, hogy még nem tiltották be az abortuszt. Erre nagyon sok pénzt fel mernék tenni.

2022. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
88%

Most erre én azt mondom, itt vagyok 30 éves. Én 2 gyereket terveztem, 2 gyerekem lett. Ha a fene fenét eszik. Ha az égből kisindiánok potyognak. Ha ne adj isten piros hó esik, na akkor sem akarok 3.gyereket. nem. Soha. Semmilyen körülmények között.


2 ilyen szülésélmény után... a 2.mellékhatásait a mai napig kezelem, pedig 1 éve szültem. Nem...


Akkor mi a szájbatekert joistenért nem köttethetem el magam!?

Hogy esélyt ne adjak egy esetleges abortusznak?!


Mert lássuk be, 100%os fogamzásgátlás nincs. Csak a cölibátus. De lássuk be, az pedig nem házasság, ahol nincs szex..


Én kapásbol itt kezdeném, nem az abortuszt cseszegetni.

2022. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
87%
28: az egész elmebeteg ötlet arra irányul, hogy szülessen több gyerek. Nem arra, hogy eleve létre se jöjjenek ezek a terhességek. Az elkötés feltételeit nem fogják enyhíteni, sőt, inkább szigorítani, mert az egy elég biztos módszer. Ha te elkötteted magad, tuti nem esel többet teherbe. De ha nem, akkor lehet, hogy véletlenül sikerül, és akkor talán megtartod, mert majd elérzékenyülsz a baba szívhangja hallatán. Szerintük. Vagy ez csak a kezdet, és egyszerűen megtiltják majd az abortuszt, azt kész. Nem engednek elköttetni magad, véletlenül terhes leszel, abortusz tilos, nahát, egy újabb drága gyermek a szent Kárpát-medencének, hurrá! Kit érdekel ugyebár, hogy neked milyen traumáid vannak és mennyire nem akartál többet szülni, az a lényeg, hogy szülessen meg az a gyerek, legyen ott a statisztikában. Agyrém, komolyan, hogy 2022-ben ez megy.
2022. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
80%

29!


Na ebben igazad van.


De akkor jön a masik kérdés. Kb mindenhol az jön velem szembe, hogy új világrend, nepességcsökkentés, direkt elszegényítés, stb stb... akkor meg minek szüljön az ember?


28#

2022. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!