Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek a szívhang törvény...

Szerintetek a szívhang törvény miatt kevesebb abortusz lesz? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Szerintem kifejezett kínzás egy ekkora döntés előtt álló nőt mégjobban megtaposni. A férfiakat bezzeg nem érinti akik eltűnnek a nő életéből, miután felkoppintották őket.

Aki nem akar gyereket/kórosan fejlődik/erőszak eredménye/stb szerintetek ettől meggondolja magát?



2022. szept. 13. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
95%
30: kivéve Magyarországon. Itt megvédik a családokat, kánaán van, előre megyünk, nem hátra. Nincs még egy ilyen király hely, mint ez az ország, ide aztán érdemes ötösével szülni a gyerekeket :DD
2022. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
86%

31!


Az... tapasztalom 🙄


30#

2022. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
30%
Nem, dehogy is. Ezzel csak a műveletleneket lehet beetetni, pl.a romákat,akik már így is azért szülik meg a 7 purdé mellé a 8.-at mert "ha a többi elfért ez is elfér", "jut neki is egy tányér étel", "ennek mán van keze , lába hogy vetessem el?"
2022. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
80%
33 szerintem pont fordítva. A cgányasszony elmegy a 4. meg az 5. abortuszra is, mert különben a férje elveri otthon. Meg nem is cgány gyerekek kellenek, abból születik bőven. Fehér gyerekek nem születnek. Ez az érzelmi zsarolás azoknak szól, akik mondjuk az anyagi helyzetük miatt nem tudják vállalni. Akik mondjuk felérnék ésszel, hogy 1-2 gyerek tisztességes felneveléséhez van pénzük és nem tartják meg a besikerült 3.-at.
2022. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
82%

"A cigányasszony elmegy a 4.meg az 5.abortuszra"


Te úgy látod, hogy abortuszra járnak? Én falun lakom, ismerek cigánycsaládokat, 4 gyereknél egyikben sincs kevesebb. Ha kimész az utcára hány cigány nőt/párt látsz 1-2 gyerekkel?

2022. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
92%

Mikor missed ab műtetem volt, aznap 24db ilyen műtetet csináltak. Pontosabban 3db missedet, a többi abortusz volt.

Az a 21 abortuszos közül 1db volt fehér ember....

2022. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
87%
35 igen, nagyon sok cgány jár abortuszra. Persze emellett rengeteget szülnek is. De épp ez az, hogy mi lenne itt, ha nem járhatnának.
2022. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
91%
Na azoknak nem engedélyezném az abortuszt, hanem egyenesen elkötném az összeset, hogy egy se szülhessen az istálló szerű putriba,családi pótlékért.
2022. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
23%

Amikor én voltak akkor meg 30 db abortusz volt abból 1 volt cigány, ennyi.


Ahány cigányt ismereke mindnek 6-7-8 gyereke van, magyaroknak legfeljebb 3. Arányok.



A cigányok továbbra is kevésbé járnak abortusz emiatt a törvény miatt meg még kevesebbet fognak.

2022. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem azt kellene befolyásolni valahogy vagyis szabályozni, hogy azok a nők akik nem képesek eltartani egy gyereket mindegy, hogy milyen okból, ne szüljenek azért, hogy aztán gyermekotthonban kerüljenek ahol aztán vagy lesz családjuk vagy nem.

(Kivétel a nemi erőszak stb amiről nem tehetnek a nők)

Nyilván itt arra gondolok, hogy össze vissza minden előrelátás nélkül megy a szex védekezés nélkül, a terhességet eltitkolják, aztán JOBB ESETBEN egy inkubátorban vagy a gyermekotthonban kötnek ki szegény magatehetetlen gyerekek.

És én ezeket az embereket ugyan úgy büntetném, hátha aztán átgondolják 2x, hogy ha csúnyán mondva ba*zni tudok akkor védekezni is.

És ha nem lenne annyi felelőtlen ember ami manapság van akkor nem lenne annyi abortusz.

2022. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!