Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszon átesett nők?...

Az abortuszon átesett nők? Megbántátok a döntéseteket?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatot írjatok!


Baromira bosszant, hogy csak úgy légből kapva mondanak ezt azt, hogy a nők megbánják stb. Főleg mikor a férfiak jönnek ezzel.


Én inkább azt tudom elképzelni, hogy válsághelyzetben ez inkább megkönnyebbülés lehet.



2022. szept. 17. 22:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

Még annak a fényében sem, hogy most, évekkel később, ugyanattól a férfitól vagyok terhes, mint akkor. A mostani terhességem és a természetesen jövő pozitív érzéseim a baba iránt (amik annó nem voltak meg) csak megerősített abban, hogy akkor nagyon nem álltam még rá készen lelkileg, bármennyire is próbàltam magamra erőltetni.

Persze, nem vagyok rá büszke, nem az van, hogy "jajj de jó döntés volt", legjobb lett volna ha meg sem történik az egész, de talán az abortusz mellett való döntés volt abban a helyzetben a "kisebbik rossz".

Persze, nagyon nagyon nehéz döntés volt, rengeteget vívódtam, hogy mi legyen és az utolsó pillanatban mentem el a műtétre.

Mindig azt mondják: A szívedre hallgass.

Na nekem az eszem mondta azt, hogy tartsam meg, hisz minden adott volt, anyagiak, stabil kapcsolat (mint sem mutatja ezt jobban, hogy most is azzal a férfival vagyok együtt), de a szívem mélyén éreztem, hogy én ezt még nem szeretném, fiatal voltam nagyon.

2022. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!