Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nagyon nagy bun a terhesseg...

Nagyon nagy bun a terhesseg megszakitasa? ha igy dontok hogyan eljek vele lelkileg tovabb?

Figyelt kérdés
Pozitiv lett a tesztem,ha hamarabb lett volna egy nehany honappal bevallaltam volna,de sajnos olyan helyzetbe kerultunk mind penzugyileg es minden szempontbol hohy elgondolkodtam a terhessegem megszakitasan,viszont nagyon sajnalom,bant a dolog tudom korultekintobbnek kellett volna lennunk,de ha mar ez van,nem tudom hogyan fogok meg donteni,ha nem allnak helyre a dolgok akkor muszaly lesz elvetetnem.... kerlek ne kioktassatok,van az a helyzet mikor ez is opcio,es sajnos most az...akik at estek mar ezen,elmondanatok a velemenyeteket? illetve hogy mennyire fajt?
2022. okt. 30. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Nagyobb gáz, hogyha megtartod, aztán a gyereked meg nyomorog fél életében, mert pl normális kajára, vagy téli ruhára nincs pénzed.


De persze a sok abortuszellenes idiótának ez nem számít. Gyilkosozik, de érdekes, egy sem fogad örökbe árva gyereket, mert "oldja meg aki megcsinálta".

2022. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
93%
Szia igazából ezt neked kell tudni de én őszintén nem értem az ilyen embereket miért kell idegen emberek véleményet kikérni az megint más hogy esetleg érdekel hogy milyen egy megszakítás vagy ki hogy éli meg de megváltást azt hiába várod igazából magadnak kell az egészet lelkileg És testileg is tisztázni ha az mellett döntesz hogy nem tartod meg neked kell élni a büntudattal senki nem fogja helyetted cipelni a terheket nyilván ez egy nehéz döntés az életedbe senki nem lát bele ha úgy érzed hogy csak nyomorba érkezne és nem tudnád megadni azt ami kell Nyilván akkor te is tudod mi a helyes út ha viszont van rá lehetőséged hogy felneveld úgy ahogy azt megilleti akkor pedig nincs miről beszélni
2022. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha tényleg nem tarthatod meg, akkor még mindig ott az örökbeadás, mint lehetőség. Nagy bátorság kell hozzá, az igaz. De a lelkiismeteted tiszta lehet, mert nem vetted el az életét, sőt, egy jó életre adtál neki esélyt.
2022. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!