Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 17 évesen mehetek egyedül is...

17 évesen mehetek egyedül is abortuszra magánrendelésen?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 14:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

Bár nem én javasoltam a külföldi “megoldást”, de azért az, hogy normális védekezés mellett nem lehet teherbe esni erősen valótlan. Egy dolog az, hogy te pl személy szerint nem ismersz ilyen embert, de attól ez még egy lehetséges és létező dolog. Ritka ugyan, de nem kizárt, lévén 100%-os védelem NEM létezik. Elég megnézni a Pearl indexet, sehol nem fogsz 0-át látni. Esett mar nő úgyis teherbe, hogy állítólag elkötötték…

Nálunk pl kiszakadt a gumi, pár órán belül bevettem az eseményutánit, sajnos mégis terhes lettem. Legjobb barátnőm meg leírás szerint szedett fogamzásgátló mellett esett teherbe.🤷🏻‍♀️

Nyilván az esetek többségében a nem megfelelő védekezés vagy épp annak teljes hiánya áll a nem kívánt terhességek hátterében, de vannak, akik tényleg védekezés mellett maradnak terhesek.

2022. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%
#20, "Normális védekezés mellett még senkit nem hallottam teherbe esni" akkor meglehetősen kevés számú lányismerőssel bírhatsz... itt van mindjárt az exem... simán teherbe sett Rigevidon mellett...
2022. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom, én nem hallottam olyanról aki rendes fogamzásgátló tabletta szedés mellett lett volna terhes(ha hányt, hasa ment, antibiotikumot szedett, másmilyen gyógyszert is szedett)használt természetesen kiegészítő védekezést, de ezt mindenki tudja hogy ilyen esetekben kell
2022. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

“én nem hallottam olyanról aki rendes fogamzásgátló tabletta szedés mellett lett volna terhes”


Ugye az megvan, hogy attól még, hogy te személy szerint nem hallottál valamiről, még létezhet? Pontosabban létezik. Vagy talán azt gondolod, hogy ha valamiről te nem hallottál, akkor az nem is létezik? Elég érdekes logika…

2022. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
64%
Én sem ajánlanám egy 17 évesnek a "titokban menjen el Ausztriába"-megoldást. Biztosan van, aki aggódna érte, ha esetleg napokra eltűnne. Ha a szülőknek, gondviselőnek nem akar (nem lehet) szólni, akkor is kellene keresni egy felnőttet, akiben megbízik, és akivel közösen megoldást találnak.
2022. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
#25, az a baj, hogy tárgyszerűen nincs nagyon más megoldás... az meg szerintem az evidencia kategóriája, hogy ilyen helyzetben a párja elkíséri az embert, ne egyedül legyen...
2022. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
26-os Egy 17 évesnek van az utazásra, műtétre pénze? A megoldás az, hogy szól a szüleinek.
2022. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
24%
#27. akár lehet is, vagy a párjának pláne lehet... és miért legyen egy magyar gyereknek nyomorúságosabb sorsa, mint pl. egy osztrák gyereknek szerinted? Tehet bárki is arról, hogy pont ide született?
2022. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!