Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyedül végigcsinálni az...

Egyedül végigcsinálni az abortuszt?

Figyelt kérdés
Sajnos terhesség megszakításra kell mennem, viszont nem tudom, hogy a kórházból csak kísérővel engednek haza? Egyedül az anyámban bízom annyira, hogy ezt megbeszéljem vele/tudjon erről, másnak nem szeretném elmondani... Viszont vele is elég feszült a kapcsolatunk, nem szeretném felesleges terhelni, rontani a helyzeten.
2018. aug. 1. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem a gyerek apja megy veled? Én nem keverném bele az anyukámat, egy világ omlana össze benne.
2018. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már együtt, szakítottam vele. Nem tud a terhességről sem.
2018. aug. 1. 15:06
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Már miért omlana össze egy világ az anyjaban azért, mert a lánya egyedül dönt a teste és élete felett..?! Normális szülő a gyereke mellett áll, bármiről is legyen szó!


Kérdező, hogy erted h feszült a viszonyotok? Mennyire? Biztos h nem tudnád neki elmondani? Ha őszintén szeret téged, melletted lesz, ne aggódj.

2018. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Miétt? Talán mert a kérdező èpp elvetetni kèszül az unokáját. A kérdezőnek joga van abortuszra menni, az anyjának meg joga van pl elítélni ezért.
2018. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A (volt) barátom miatt romlott meg a kapcsolat, mert anya nem értette, miért vagyok vele, egyáltalán nem szerette. Nyilván nem mondta, hogy szakítsak vele, de éreztette, hogy nem akarja, hogy oda vigyem, haza. Emiatt kevesebbet is voltam ott, nem beszéltünk, találkoztunk annyit, mint a barátom előtti időkben.
2018. aug. 1. 15:21
 6/22 A kérdező kommentje:
59%-os válaszoló, kétlem, hogy az anyám olyan embertől szeretne unokát, aki bántott engem, nem becsült meg.
2018. aug. 1. 15:26
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A kórház nem kér kísérőt. Megírják a záródat és mehetsz. (feltételezve, hogy nagykorú vagy és nem állsz gondnokság alatt)
2018. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Milyen unokáról beszélsz?! Jézusom. Nincs semmilyen gyerek, se unoka. Van egy fejletlen embrió. A kettő eg és a föld. Nem is értem, aki biológiából ennyire ostoba, hogy gyereknek hiv egy embriót, az minek okoskodik.

Igen egyértelműen joga van hozza a kérdezőnek, hisz az ő élete, az az anya, aki viszont emiatt képes elítélni a saját lányát, az inkább süllyedjen a föld alá! Hogy csak feltétellel szereti a tulajdon gyerekét.

Halistennek nekem normális anyum van, aki mellettem állt és támogatott mindig mindenben, ítélkezés helyett, de őszintén sajnálom, akinek csak olyan anya jutott, aki kritizálta és elítélte a döntéseit..

2018. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kísérő.
2018. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj az anyukáddal,melletted fog állni mert szeret,ráadásul utálja az exedet,nem lesz ezzel gond.De a barátnőm amúgy simán haza taxizott abortusz után.
2018. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!