Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » HOgy működik az abortusztabletta?

HOgy működik az abortusztabletta?

Figyelt kérdés

Könyörgöm, aki csak ítélkezne, az ne írjon.


Ha kiutazom bécsbe, és ott elmegyek nőgyógyászhoz , ő fel tudja írni? Kevesebb kockázattal jár, mint a műtét? Több eséllyel lehet még később babám, mint ha művi úton távolítanák el? 4 hetes vagyok most



2023. febr. 9. 13:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
42%
Ti amugy annyira okosak vagytok akik azt irjak h legtobbszor kaparni is kell tabletta utan :D orvosok vagytok? Vagy beszeltetek rola orvossal? Vagy csak magyar oldalakon olvastatok rola? Sajnos nekem is abortusz mellett kellett dontenem , es Magyarorszagon a nogyogyaszom is az abortusztablettat javasolta annak ellenere hogy otthon nem engedelyezett. Miszerint sokkal humanusabb, illetve biztonsagosabb is. Mutet soran nagyon konnyen meg lehet serteni a mehet. Arrol nem is beszelve hogy ugy bannak az emberrel mint a kutyaval. Szoval itt Ausztriaban vettem tablettat, megvizsgaltak elotte es adtak egy hosszu tajekoztatot amiben elmondtak hogy nagyon nagyon ritkan fordul elo hogy mutetre is kerul sor, 95%ban sikeres a folyamat, illetve adtak ket fele fajdalomcsillapitot/gorcsoldot amit egyszerre kellett bevennem amint elkezdtem erezni a gorcsoket. Nekem a misoprostol bevetele utan 15 perccel mar jelentkeztek is a gorcsok, bevettem a gyogyszereket es szinte teljesen el is mulasztottak, nem volt rosszabb a menstruacios fajdalmaknal. En 5-6 oran keresztul eleg erosen vereztem , masodik nap pedig mar fajdalomcsillapito sem kellett , es a verzes is csokkent. Szoval aki nem esett at rajta , vagy nem kerte ki orvos velemenyet az ne magyarazzon mar feleslegesen meg ijesztgesse azokat akik dilemmaban vannak hogy melyik lenne a jobb ut. En a tablettat javaslom tapasztalat alapjan
2023. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!