Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 13hetes a barátnőm, 18+éves...

13hetes a barátnőm, 18+éves és minden ismerősöm ,orvosok azt mondták hogy ilyenkor mar nem lehet elvetetni(sajnos későn vettük észre a terhességet) Mit lehet ez esetben tenni? Vannak olyan magán orvosok akik ezt elvállalják?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 19:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos ezt már buktad. Sikeresen elcseszted az életed. Anyagilag most már perkálhatsz sok sok éven keresztül. Legközelebb húzz kotont, akármit is mond a nő hogy hogy védekezik, mit szed. Amúgy szerintem pontosan tudta a csaj hogy terhes, csak húzta az időt, hogy megfogjon . Ne dőlj be neki!!! Kicsit se gyanús, hogy pont most jött rá, 13 hetesen. Vicc.
2023. ápr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
31-es: mert szerinted bármelyik nönek is megéri 18 évesen szülni egy gyereket a havi 15000 Ft-os gyerektartásért? Ennyire hülye nem lehetsz!
2023. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
32. Te meg tanulj meg olvasni. A pasit akarta magához kötni ezzel, nem a 15 ezret te sötét!
2023. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
85%
Attól még nem köti magához a pasit, mert terhes lett...
2023. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt Sok nőt elvesz a pasija ha terhes lett, illetve vele marad. Másrészt nem mondtam hogy a pasi nem szívódik fel felelősségtudat nélkül. Csinálnak olyat mert ők megtehetik, nem ők viselik a terhességet stb. Annyit írtam hogy magához akarta kötni. A férfinak így is úgy is ott lesz a tudatában, hogy van egy közös gyereke a csajjal. Felfogtad?
2023. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem lemaradtál a középkorban, manapság senkit nem lehet "megfogni" egy terhességgel, nem "köti magához" a hapsit, mellesleg ha szerinted ezy 18 éves lánynak ez lenne az életcélja, az igencsak leminösít téged! Föleg, mert ezzel a lány élete menne csak tönkre, végzettség, jövedelem meg minden nélkül nevelni egy gyereket tényleg nagy buli lenne, a hülyéek is megérné????
2023. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
74%

#35 "A férfinak így is úgy is ott lesz a tudatában, hogy van egy közös gyereke a csajjal. " - khmmm... ma már a legtöbb netbankon beállítható rendszeres átutalás, úgyhogy még a gyermektarháról se kell, hogy havonta eszébe jusson... egyébként meg egy nő mit nyer azzal, ha egy férfinak nagynéha eszébe jut, de csak azért, hogy ökölbe szoruljon a keze???

"Megfogni" egy nő max a fordítottjával tudna, ha azt bizonyítja be, hogy az én sorsom fontosabb számára, mint egy fejletlen embrióé...

2023. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!