Jogilag lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy jó barát és neki szeretnék segíteni. 4 hónappal ezelőtt összejött egy csajjal,nem védekeztek és a csaj terhes lett DE menetközben a kapcsolat nem működött,és különmentek. A haverom 35 éves módjára megpróbált beszélni a csajjal,hogy vetessék el mert semmi szükség a gyerekre és ő nem is járul hozzá főleg így,hogy külön mentek. A csaj szintén 35 éves módjára úgy viselkedik mint egy 20 éves kis pi@a és ragaszkodik a gyerekhez. (amúgy már van egy gyereke egy előző kapcsolatból..) Most nyilván belelehetne menni egy csatába,hogy miért nem védekeztek de engem az érdekelne,hogyha most amíg minden adott a gyermek elvetetésére és mindezek ellenére a csaj nem akarja elvetetni, jogilag tanúkkal írhatnak egy papírt erről az egészről? Tudtomban nincs akadálya de nyilván,nem vagyok jogász. Oké rendben nem védekeztek, ehhez ketten kellettek..de ez nem azt jelenti,hogy az egyik fél önkényesen elhatározza mindazok ellenére,hogy különmentek,hogy megtartja a gyereket mert éppen ilyene van. Ez nem egy darab ruha.

2022. márc. 4. 19:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Milyen papírt akarsz íratni?
2022. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mind ketten belementek, azzal, hogy lefeküdtek. Olyan papírt írsz amilyet akarsz, de semmi értelme, ugyanúgy beszedhető tőled a gyerektartás majd.
2022. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem az ilyen kérdéseket, a gyerek mind két emberé, a nő dönt, a papíral meg kitörölheti a seegét az ember. Így járt, sajnos itt tényleg csak a védekezés segített volna. Mért fontosabb az, hogy az egyik nem akarja míg az, hogy a másik meg igen

A faszinak nem kell ezért a nő fusson és vetesse el, szenvedjen ő, és legyen neki örök lelkifurdalása.

2022. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Tőlem ne szedjenek be gyerektartást mert nem rólam van szó. :D De értelek. ÉN azért bizakodom benne,hogy ez nem így működik. Nyilván ketten szúrták el amikor nem védekeztek ,de "nehogymár" a csaj egyedül eldöntse,hogy ő megakarja tartani. Ez kajak így működne?
2022. márc. 4. 19:44
 5/54 A kérdező kommentje:
Szenvedjen a nő?Igen, 35 évesen ha ennyi esze van,akkor szenvedjen és vetesse el! Szerintem!
2022. márc. 4. 19:45
 6/54 anonim ***** válasza:
98%
Mivel a nő egészsége forog kockán az abortusz során, igen, dönthet egyedül, hogy megtartja. A pasi pedig abban dönthet, hogy gumit húz. 🤷‍♀️ Nem húzott, így bukta.
2022. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
98%

Ő szerinte meg nem, fizessen a pasi ha 35 évesen nem húz gumit, és de a NŐ DÖNT.

Ki kenyszeríthet ehy embert egy műtétre, mert ez az, ha ő nem akarja. Jön a rendőr és elviszik vagy ezt, hogy gondolod.

2022. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
31%
Itthon jogod az nincs csak kötelességed(fizetni a gyerektarhát)
2022. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
39%
Az abortusz gyilkosság. A nő nem akar gyilkos lenni.
2022. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Jó, ne erőltessük ezt,hogy a pasi húzhatott volna gumit. Nem egy 17 éves lányról beszélünk,hanem már alapból egy gyermekes 35 éves nőről szerintem ebben az esetben a nőnek pontosan ugyanannyi esze lehetett volna hanem több,miszerint "a nők hamarabb érnek"..ezek szerint van kivétel. Na mindegy. Nem vitába szeretnék belefolyni és itt nem a nőkről van szó,hanem egy adott nőről aki akartosan ragaszkodik egy 4 hónapos kapcsolat alatt becsúszott gyerekhez úgy,hogy már különmentek. Szóval a haveromnak azaz "a leendő"apának kajak semmi joga nincs még ilyen esetben sem?
2022. márc. 4. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!