Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig kell bent maradni? Ese...

Meddig kell bent maradni? Esetleg valakinek van mostani tapasztalata?

Figyelt kérdés

Holnap lesz sajnos az abortuszom!

Reggel kell bemennem a kórházba! Mivel egyszer már szültem azt mondták, hogy nem kapok tágítót!

Arról semmi tájékoztatást nem kaptam sajnos, hogy meddig kell bent maradnom! Azt tudom, hogy akik már szültek nekik nem kell annyi ideig bent maradni mint azoknak akik még nem! Ugye a tágítási folyamat miatt! A pici fiam miatt kérdezem!



2023. ápr. 11. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aznap már mehetsz is haza.
2023. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1x szültem előtte. 7-re kellett menni, kb 10-kor műtöttek, délután 3-kor engedtek haza.
2023. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem reggel 7re kellett bemennem. Nem abortuszom volt, hanem elhalt terhesség, de az abortuszosokkal együtt voltam.

1kor került rám a sor, akkor műtöttek


2 órát kellett aludnom, azt mehettem volna haza, ha nem baszakodnak. Már bocsánat.

Így 3 helyett este 7kor jöttem el.


Engem a 1.5éves fiam várt itthon :(

2023. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Délután már mehetsz haza, ha nincs semmi komplikáció. Akik nem szültek még nekik kell egy éjszakát bent lenni (bemennek, felteszika tágítót, másnap műtét, aztán ők is hazamehetnek délután).
2023. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy?
2023. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!