Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már bárki ebben a helyzet...

Volt már bárki ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés
8hetes kis mama vagyok. Szorongás,sirás mindig van az életemben. Pszihologus érzelmi válságrol beszélt . Nem tudom mi tévő legyek ?
2023. júl. 1. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem. Azert vetetnéd el, mert szoktal sírni? Tervezett gyerek? Apa van?
2023. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Inkább boldog lennél, hogy gyermeket vársz……
2023. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

De most el akarod vetetni vagy rossz kategóriát választottál? Vagy a szorongás meg a sírás miatt akarod elvetetni? Hát….érdekes.

Ha nem, akkor járj tovább a pszichológushoz, ő fog tudni segíteni.

2023. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Az erzelmi válság azt jelenti nagyon legegyszerusitve, hogy nincs, mot szeretne úgy általában az életével. Erre a terhesség a hormonok miatt még ratesz jopar lapáttal. Stabil párkapcsolat ws tervezett terhesseg esetén is van ilyen.


Magadat kell most előtérbe helyezni. Ha nem kerülsz ki a valóságból, erre még rajon egy kis szülés utáni depresszió, ami tragédiával is vegzodhet. Beszélgess még párszor a pszichológussal

2023. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

"Nem értem. Azert vetetnéd el, mert szoktal sírni? "


Azért fordult meg a fejében, mert eleve szorongassal küzd, nagy valószínűséggel depressziós is és most a pszichológusa ramutatott, hogy érzelmi válságban van.

2023. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van apuka természetesen. És igazából nem vetetném el,de ebben az állapotban nem merem be válalni. Tartok a szülés után esetleg ki jönne újból ,vagy terhesség további részében .
2023. júl. 1. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Terhesség alatt és szülés után minden nőnek ingadozik a hangulata, hiszen a hormonháztartás teljesen felborul. Valakit jobban, valakit kevésbé visel meg persze, de a legtöbb nő egy erős érzelmi hullámvasúton megy át ebben az időszakban.

Szóval, ha csak ez a gond, akkor el ne vetesd, mert ez ilyenkor természetes!

2023. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

És ha elvetetnél egy 10 hetes magzatot(mert előbb nem fog menni), akkor jobb lenne a hangulatod?🙄 Elveteted, rendeződnek a hormonok és ott fogsz állni, hogy most mennél a genetikaira, ott kalimpálna a képernyőn, már éreznéd, hogy rugdos, stb. Gondolkozzál már!

Nem válaszoltál. Tervezett volt vagy becsúszott és amúgy sose akartál?

2023. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem. Miért kell erőltetni valakire a gyereket aki érzelmileg labilis, depresszióra hajlamos? Ti fogjátok ellátni a gyereket? Ti fogjátok nevelni, szeretni ha anya világgá megy, vagy a mentális gondok miatt alkalmatlan lesz? Inkább most menjen az az embrió,mint hogy egy ment.instabil anya és ki tudja milyen apa mellett nőjön fel és szenvedjen. Mondjuk nem értem azt sem hogy ha valaki tudja magáról hogy nem menne a gyereknevelés miért nem védekezik?
2023. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1. Nem nekünk kell eldönteni. 2. Ennyi infóból még tippeket sem tudunk mondani, hogy mi alapján fontold meg. Írj valamit, hogy milyen körülmények közt éltek, ki a gyerek apja, tervezett baba volt, a terhesség miatt érzed így magad vagy pl. évek óta súlyos depressziód van.
2023. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!