Gyeden vagyok 9 hónapos kislanyommal és védekezés mellett sikeresen teherbe estem. Párommal döntésünk hogy anyagi okok miatt nem maradhat a baba. Kérdésem hogy Gyeden vagyok így mennyi a terhesség megszakítás ára ?

Figyelt kérdés

#nem kívánt terhesség #*megszakítás
2023. júl. 17. 10:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Aztán lehet, hogy soha többet nem lehet.
2023. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel az orvost, kérdezd meg.
2023. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hétfőre kaptam időpontot és csak szerettem volna érdeklődni.

Sajnos nem tehetjük meg még egy kis baba vállalását, páromnak van egy kisfia és van egy közös lányunk és anyagi hatterunkben nem fér bele..

2023. júl. 17. 11:00
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben én nem látom a kedvezmények felsorolásakor a gyedet.

2023. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy tudom nem kedvezményes, csak azért, mert GYED-en vagy.

Amúgy meg hagyjuk már ezt a riogatást, hogy jaj lehet többet nem lehet gyereked. 1) sehol nem írta a kérdező, hogy amúgy akarnak még, 2) a mai fejlett technológia mellett elhanyagolható annak az esélye, hogy meddő legyen egy abortusz miatt, szóval semmi értelme itt látatlanban okoskodni.🤦🏻‍♀️

2023. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyed nem befolyásoló tényező.
2023. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert gyeden vagy, nem vagy jogosult kedvezményre.
2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

5.valasz.

Igen, teljes mértékben igazad van nagyon szépen köszönöm, szeretnénk későbbiekben de sajnos a mai állapot ezt most nem teszi lehetővé! 😢

2023. júl. 17. 11:59
 9/27 A kérdező kommentje:

4.válaszoló

Köszönöm szépen a segítséget 😊

2023. júl. 17. 12:09
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

Én ezt nem értem, ha most nem fér bele egy másik baba, Jövőre vagy 3 év múlva miből fog? Mert azt meg lehet lépni most is.

Nem keres eleget a párod? Másik munka kell, akár költözés, mi az ami miatt most nem de majd később igen?

És el fogod mondani neki majd, hogy ő nem lenne mert lett volna egy másik csak "meghalt"? És a nagyobb gyerekek tudják hogy volt egy kistestvérük, de nem születhetett meg? Én meg 1.5 éve orvosról orvosra járok, és nem jön a kistesó, más meg megöli, mert most nem alkalmas, majd tavsszal...


Ugyanannyiba kerül mintha nem lennél gyeden.

2023. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!