Gyeden vagyok 9 hónapos kislanyommal és védekezés mellett sikeresen teherbe estem. Párommal döntésünk hogy anyagi okok miatt nem maradhat a baba. Kérdésem hogy Gyeden vagyok így mennyi a terhesség megszakítás ára ?

Figyelt kérdés

#nem kívánt terhesség #*megszakítás
2023. júl. 17. 10:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
#21, baromság, az exemnél is besikerült, és SAJNOS megtartotta... rá is ment a kapcsolatunk...
2023. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki bánt valakit előbb nézzen tükörbe.

Nem egy lázadó lány/nő / anya vagyok, sosem voltam. A kislányom, nevelt fiam olyan szeretetben van nevelve apa anya részről, mely nagyon ritka . És sajnos ez a döntés megszületett bárki banthat járja végig mindenki azt az utat amit mi, és majd csak utánna ítélkezzen! Csak ennyit kívánok q beszologatoknak. Köszönöm szépen.

2023. júl. 17. 16:35
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésre válaszoljon az, aki tudja. A többi nem tartozik a tárgyhoz és senkinek nincs köze hozzá, még az okoskodás szintjén sem.
2023. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre a helyes válasz az sajnos, hogy teljes árat kell fizetni... valaha a GYED/GYES valóban kedvezményre adott okot, de Kásler a minisztersége alatt megváltoztatta...
2023. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
10-es, semmi közöd hozzá, miért döntött így a kérdező, menjél máshová provokálni.
2023. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%

10 tégy igazi kretén bunkó vagy.


A 3 év nem kevés idő.

Másrészt pedig ha egyszer fix, hogy abortusz lesz, akkor miért állsz neki mártírkodni? Nem érdekel téged az embrió sorsa.



"Nem keres eleget a párod? Másik munka kell, akár költözés, mi az ami miatt most nem de majd később igen?"


Ez rád tartozik? Nem.


"És el fogod mondani neki majd, hogy ő nem lenne mert lett volna egy másik csak "meghalt"? "

Ez sem tartozik rád.

" És a nagyobb gyerekek tudják hogy volt egy kistestvérük, de nem születhetett meg?"

Még midngi nem tartozik rád." Én meg 1.5 éve orvosról orvosra járok, és nem jön a kistesó, más meg megöli, mert most nem alkalmas, majd tavsszal..."

Bocs, de attól, hogy te nem vagy képes teherbe esni, nem kell ráerőszakolni olyanra a terhességet, aki nem akarja. Nem az ő hibája, hogy nem tudsz megtermékenyülni.


" Ugyanannyiba kerül mintha nem lennél gyeden. "

Ez volt az egyetlen értelmes mondatod.

2023. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
82%

Szia. Két hete volt nekem is.

45000 párszáz forint volt.

2023. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!