Gyeden vagyok 9 hónapos kislanyommal és védekezés mellett sikeresen teherbe estem. Párommal döntésünk hogy anyagi okok miatt nem maradhat a baba. Kérdésem hogy Gyeden vagyok így mennyi a terhesség megszakítás ára ?

Figyelt kérdés

#nem kívánt terhesség #*megszakítás
2023. júl. 17. 10:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom másik védekezési forma után is néztek egyúttal.
2023. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10.válaszoló

Először is nem hinném hogy magyarazkodnom kellene a világ felé a döntésünk miatt, nem fér bele és kész.

De miattad megteszem, 2 gyermek beteg szülők , ápolás, gyermeknevelés, számla, étel, ruhaztatas, betegség.

Sajnos ez helyzet és ha mindenképp érdekel, igen , nem szeretnénk megtartani ugyanis nem tudjuk fedezni a kiadásokat, igen nagyon nehéz, de szerintem ebben a világban nem én volnék az egyedüli aki sajnos erre a döntésre jut anyagi helyzete miatt, nem mondtam hogy jövőre ill 3ev múlva szeretnénk de a jelen állás nem engedi meg !!!! Köszönöm ha sikerült érdemleges választ nyujtanom.

2023. júl. 17. 12:42
 13/27 A kérdező kommentje:

11. Válaszoló

Sajnos igen, valamit tennünk kell mert fogamzásgátló tabletta mellett történt..

2023. júl. 17. 12:46
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Én meg azt nem értem, hogy veszi bárki is a bátorságot, hogy elszámoltasson egy idegen embert meg turkáljon a magánéletében/pénztárcájában?!

Mégis miért kéne bármit is el mondjon a meglévő gyerekének meg majd ha lesz később, akkor neki?! A világon semmi közük hozzá, a kérdező felnőtt ember, a magánügye, ha abortuszra megy, senkinek nem tartozik magyarázattal, főleg nem a meglévő/jövőbeli gyerekeinek.

Az abortusz pedig még mindig NEM gyilkosság, senki nem öl meg senkit, nem mellesleg kistesóról szó nincs, egy embrióról/magzatról beszélünk! Az meg egyéni szoc.probléma, hogy nektek nem jön össze x ideje 10-es. Ennek semmi köze a kérdezőhöz. Vagy talán ha ő most egy nem megfelelő helyzetbe beleszül, te attól hirtelen terhes leszel?? Nem, akkor meg? Sose értettem ezt a “bezzeg nekem/XY-nak nem jön össze”. És? Mintha erről a többi ember tehetne és mintha az ő gyerekvállalási döntésük bármilyen módon is ráhatással lenne erre.

2023. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14.valaszolo

Köszönöm szépen, szívemből szóltál.

Nem értem hisz a kérdésem nem erről szólt. Sajnos nem tehetjük meg és kész, de hát vannak emberek akiknek meg kell magyarázni mindent IS hiszen akkor lesz kerek a történet. Senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mikor hogyan hány év múlva mennyit és hogyan szeretné szülni. És én ezt nem is szeretném tovább ragozni, mégegyszer köszönöm hogy ezt így kerek perec leírtad , teljes mértékben egyetértek!! 😊

2023. júl. 17. 13:02
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha ezt egy Google kereséssel itézed el, megkíméled magad a magyarázkodástól. Ez a téma mindig van akit érzékenyen érint, mindenkit meg lehet érteni, téged is, őt is.
2023. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
A beszólót nem lehet megérteni, mert nem tartozik a kérdezőre az ő magánéleti keserve, kioktatást pedig nem kért!
2023. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
#17, pontosan... a teherbe esési problémákkal kűzdőknek senki sem szorít fegyvert a fejéhez, hogy a Terhesség megszakítása kérdéscsoportot olvasgassa... van teherbeesési problémák kérdéscsoport is, ott keressen magának válaszokat...
2023. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

17.

Azt hittem vannak még segítőkész emberek ezen a világhálón de csalodnom kell ismét. De köszönöm a lehetőséget. Viszlát.

2023. júl. 17. 14:19
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, mit vártok, minden kérdés alatt lesznek ilyen meg olyan válaszok, ez mindig is így volt és lesz is.


Ott már problémák vannak, aki komolyan vesz egy anonim netes oldalt.

2023. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!