Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy térítsem jobb belátásra...

Hogy térítsem jobb belátásra a páromat az abortuszt illetően?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, elmondtam neki is, ő szeretne babát, én nem.


Igazából az indokaim szerintem világosak:

-Nincs diplomám, még egyetemre járok. Életemben egy napot nem dolgoztam még soha, nincs munkatapasztalatom.

-A szak, amin vagyok, nehezebb, a zh időszakok, vizsgaidőszakok bőven leterhelnek, napi 8-10 órákat tanulok olyankor és örülök, hogy élek. Egy kisbaba, kisgyerek ellátása, vele való foglalkozás nem férne bele a napokba.

-Nem vagyunk együtt évek óta, 16 hónapja tart közöttünk ez, kisebb megszakításokkal, amit a nagy nyilvánosság előtt fel sem vállaltunk még. Heti 3-5 éjszakát együtt töltünk, de nem élünk együtt, nekem pl. szükségem van arra, hogy heti 1-2 napot egyedül lehessek, teljesen csak magammal foglalkozzak, nyugiban legyek.

-21 éves vagyok, gyerektémán még nem is gondolkoztam kifejezetten. Abban sem vagyok biztos, akarnék-e valaha anyuka lenni...


De a legjobban az zavar, hogy semennyire nem vagyok önálló, vagy a szüleim fizetik a dolgaimat, kiadásaimat, vagy a párom.

Ő esküdözik, hogy mindent megadna nekem, nekünk és hogy úgy lesz minden, ahogy szeretném, majd ő lesz többet a babával, én foglalkozhatok a sulival. De ha a gyerek 5 hónapos korában közli, hogy hát ez neki mégsem tetszik annyira és lelép, akkor mit csinálok? Meg én úgy érzem, hogy így a saját karriertől el is búcsúzhatok... Ő azt mondja, hogy felvesz maga mellé, dolgozzak neki, mondjak egy összeget és megkapom. De ez is olyan, hogy mindenkinek meglesz rólam a véleménye, mások szemében én leszek az, aki felk..rta magát a létra tetejére.


Neki már van egy biztos karrierje, egzisztenciája, élete. Olyan vagyon van mögötte, hogyha hétfőn úgy kelne fel, hogy azt mondja, többet nem akar munkával foglalkozni, akkor is vígan eléldegélne öregkoráig.

Ha a szüleim azt mondanák holnap, hogy a pénzcsap elzárva, kártyák letiltva, akkor kis túlzással mehetnék a híd alá.

Meg na, az én életem még nem a nyugis babaillatra van berendezve... Imádok a hobbijaimmal foglalkozni, barátnőkkel bulizni, utazgatni a világban. Nem akarok erről lemondani egy nem tervezett, nem várt terhesség miatt.


2023. júl. 28. 15:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
70%
Kezdd el intézni, mielőtt kicsúszol az időből. A pasi meg keressen magának mást, aki szül neki gyereket.
2023. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, hogy mit akarsz egy 17 évvel idősebb faszitól...te még kislány vagy aki bulizni akar és arra nincs elég agya,hogy védekezzen. Sőt az ilyen pali se lehet túl érett agyban aki egy ilyen eszetlen csitritől akar bármit is. Vetesd el, ne nyomorítsd meg a gyerek életét.
2023. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
100%
27 az a 17 utolsó 😳
2023. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem akar, nyilván jó volt egy kis fizu kiegészítésnek az öreg, de azért többet már ne akarjon. Cerka se műkszik már olyan sokáig, szóval most már kocc van papi.
2023. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
100%
Jobb belátásra sehogy ha elveteted valószínű a kapcsolatnak is vége.
2023. júl. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
81%
Ne csak a sztorit variáld meg, valtoztass az írásképen is, ha azt akarod, hogy ne ismerjenek fel, gazdagkislányos troll.
2023. júl. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
98%

26.

Végre valaki.

Nem akartam már beírni, mert páran egyből ugranak, hogy miért kell egyből trollozni.😄


De egyébként tényleg megint felsorolta ugyanazokat a közhelyeket: utazni akar a világban, bulizni a barátnőkkel, egyetem, száz évvel idősebb pasi, elő inkubátor, blabla. 😄

Uncsi.

2023. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
93%
23 köszi, elírtam. :) 27
2023. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
12%
Nem hinném, hogy valós kérdés, ne ugorjon rá senki.
2023. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
38%
Függetlenül attól, hogy a kérdés valódi vagy fiktív egy olyan embert, akinek egy embrió fontosabb mint a párja nem nagy veszteség elveszíteni, sőt megkockázom lapátra KELL tenni...
2023. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!