Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyám eltiltott a barátomtó...

Az anyám eltiltott a barátomtól, mit tegyek, amitől jobb belátásra térne?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok valakivel, aki idősebb nálam (én még csak 17 vagyok, most fogok érettségizni). Nem így terveztük, ő szerintem sehogy nem tervezett velem, én közeledtem felé "úgy".

A kapcsolatunkat titkoltuk, miattam, vagyis a családom miatt, mert nem akartam balhét. Tudtam, hogy nem nézték volna ezt jó szemmel. Igazam is lett, mikor ez kiderült, jött a szokásos "csak kihasznál, szexre kellesz neki, nem vesz komolyan, két nap múlva már mással lesz" fejmosás, meg hogy el vagyok tiltva tőle, a gimin, edzésen, különórákon kívül nem mehetek sehová és barátnőkkel is nálunk találkozhatok csak. Ők is körbe lettek telefonálva, hogy mit tudnak, mióta tart ezt, ki ez, mi ez. Tök ciki az egész. Ráadásul meg sem hallgatnak, apa csak azt fújja, amit anya, meg ráhagyja az egészet.

Nem látják, hogy mióta a barátommal vagyok, majdnem egy éve, azóta minden más. Boldog vagyok, lett egy stabilabb jövőbeli célom, tervem, nem csak annyi, hogy elkezdek egy szakot, aztán majd alakul. Az előző két félévemben kitűnő lettem, ami neki is köszönhető, mert pl. rengeteg matekfeladatot segített megcsinálni, elmagyarázta érthetően az érettségis feladatokat is. Törinél külön jegyzeteket csinált nekem, kiírogatta az évszámokat, meg ilyen idővonalas cuccot is csinált. (Nem gimis tanár, csak nagyon okos és kb. mindenhez ért, + szereti a szabadidejét velem tölteni.)

Jó hatással van rám és nem tudom jelenleg elképzelni, hogy ne legyen az életemnek a része.


Mondtam, hogy ismerjék meg, beszéljenek vele, apa hajlana is erre, anya meg nem, szóval így a válasz nem. Mert hogy őt ez nem érdekli, nem fog egy hazug emberrel leülni beszélgetni. Mert hogy ezt mióta titkoljuk... Ezt is mondtam, hogy ő már az elején eljött volna bemutatni, megismerkedni, de én nem akartam, mert pont ettől a reakciótól tartottam.


2023. márc. 1. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy hogy a barátrod 40 vagy 25.

Pláne hogy ezek szerint 16 éves voltál mikor összejöttetek. Szerintem számít, mert nem adnék rossz tanácsot.

2023. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezt akartam volna kérdezni, hogy hány éves az az illető.
2023. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:

38.


Igen, tudom, sok, rengeteg. De ő sem tudta, mikor megismerkedtünk, hogy hány éves vagyok, én sem az ő korát. Utána miután összejöttünk, 2 hónapig a csókon kívül nem nagyon történt más.

Tudom, hogy most megkapom, hogy baj van vele, normális férfi nem állna össze egy gimis lánnyal, biztos a korabeli nők nem akarnak tőle semmit stb. Nem ezek állnak a háttérben, nem is tudta, mikor találkoztunk először, hogy még gimis vagyok. Meg azért egy év alatt eléggé jól kiismertem, de nem hozzámenni készülök... Csak nem akarom, hogy mondjuk kéthétben egyszer tudjunk találkozni másfél órára, azt is titokban.

2023. márc. 1. 20:39
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a párod? nagyon nem mindegy.
2023. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hozzámenni készülsz, miért vagy vele? ne haragudj, de jóformán az apád lehetne. volt "kavarásom" 12 évvel idősebb pasival (de én itt már 21-22 voltam), szóval nem ítélem el a nagyobb korkülönbséget, de ez sok. ráadásul kiskorú is vagy még...
2023. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy egyetértek a szüleiddel. 16 voltál, amikor összejöttetek, ő meg 37? Apád lehetne. Kizárt, hogy engedném, hogy a kiskorú lányom egy ilyen férfival randizzon.
2023. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
97%

Igen, baj van vele. Az egy dolog, hogy mikor megismert még nem tudta a korod.. Na de utána mikor szembesült vele?


Az apád is lehetne.. 🤢

2023. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

Miután szembesült vele, próbált lerázni, én meg nem hagytam. Mert akkor már eléggé oda, meg vissza voltam tőle és úgy voltam vele, hogy nekem ő kell.


"ha nem hozzámenni készülsz, miért vagy vele?"

Nem igazán a date-to-marry lány vagyok.

2023. márc. 1. 20:45
 9/72 anonim ***** válasza:
98%

"én közeledtem felé "úgy"."


DE MIÉRT ????

2023. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén mondom, legyen akármilyen pozitív hatással, én sem örülnék, de rohadtul nem.

37 leszek idén, szerintem rohadtul undorító és beteg. Belegondolni is gyomorforgató, hogy egy ma holnap 40 éves egy kiskorú tinivel nyomul.

2023. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!