Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha alacsonyabb a fibrinogènszi...

Ha alacsonyabb a fibrinogènszintem, vehetek be abortusztablettát?

Figyelt kérdés

Férjemmel terveztünk gyereket, de majd sokkal később. Jelenleg külföldön vagyunk, próbáljuk össze szedni magunkat és “sajnos” védekezés mellett kiderült, hogy terhes lettem. Nagy lelki fájdalom ellenére úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg, nem tudnánk még normális körülményeket biztosítani számára és nyomorogni egy gyerekkel nem szeretnénk, miatta sem.

Itt van lehetőség abortusztablettát venni, mivel nagyon az elején vagyok ezzel élnék.

Pár hónapja vérvételen kijött, hogy alacsonyabb kissé a fibrinogénem 226 mg/dL (normál érték 238 - 498 mg/dl)

Szerintetek ez így kockázatos? Van valakinek tapasztalata ?


2023. aug. 13. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Léna, Léna, nincs annál nagyobb szenvedés, amikor az ember élete külső kényszereknek való becsicskulással telik...
2023. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, itt kérdezd meg: magyar@gynmed.at

és biztosan szakmailag korrekt választ fogsz kapni.

2023. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Bevenni beveheted, nem tiltja a törvény. Hogy lesz-e bajod? Azt nem tudjuk.
2023. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem külföldön volt abortuszom. Megkérdezték tabletta vagy műtét de elmondták a tablettával, ha nem ürül ki teljesen a méh akkor műtét kell. Én a műtétet választottam. Ráadásul, ha jóltudom tablettával napokig vetélsz a műtét pedig kb 15 perc.
2023. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
#14, ez mindenkinek a saját döntése, valójában átlag európai statisztika szerint 3,5% az esélye, hogy a tabletta után eszközös beavatkozás is kell, tehát magyarul kb minden 30. ember jár így, 29-nek meg elég a tabletta. Hogy ez így megéri-e valakinek vagy nem, ez kizárólag a saját döntése lehet.
2023. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!