Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt olyan,aki szorongásos...

Volt olyan,aki szorongásos depresszió vagy egyéb pszichés bajok miatt nem vállalta a gyereket,vagy akár emiatt az abortuszon is keresztül ment?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tudom, hogyha terhes lennék úgy alakulna, biztos hogy nem tartanám meg, annyira pánikolok. A szülés gondolata is egyszerűen kész stressz, kizárt!
2023. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nálam fordítva volt. Erős depresszióm volt és szorkngásom, amint meglett a fiam egy magabiztos anya lettem. Végre lett családom és minden lelki gondom elmúlt.
2023. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a szerencsesebb verzio,viszont nálam 2 gyerek után/kozben jön/jött elő időközönként,es antidepi nyugtatot is kell idoszakosan szedni,ott nehezebb kérdés h egy harmadikat merjen-e....
2023. szept. 14. 20:53
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Végig kell gondolni mi az erősebb és a több: a pánik vagy az öröm amit adhatna
2023. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Olyan ismerősöm volt, aki majdnem elvetette, de végül megtartotta a gyereket... katasztrófa. Az epizódok súlyosabbak lettek, a gyerekkel sem merték egyedül hagyni, egyértelműen ön és közveszélyes szintre ért. Évekkel ezelőtt láttam utoljára, elvált, hajléktalan. A gyerek sem 100-as lelkileg (pedig okos).
2023. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Értelmes ember NEM vállal gyereket pszichés problémákkal, hogy aztán tönkretegye a gyereke életét.


Az csak a mesében létezik, hogy majd a cuki kisbaba hatására az addig súlyosan beteg nő mintaanyává válik.

Hát persze!

A valóság ezzel szemben pedig az, hogy teljesen kicsinálja a gyerekét is, aki mire felnő olyan pszichés problémái lesznek, mint a rhadtélet.

2023. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tartottam meg, véletlen sikerült be.

Borderline, szoc. fóbia, ptsd, ocd.

Nem is szeretnék gyereket később se.

23N

2023. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Anyámat nagyon verte és bántalmazta nagyon, 50 évesen is sír nekem, ahelyett hogy valaha pszichológushoz ment volna. Én tökéletes anyának láttam, amíg 20 felett pánikbeteg nem lettem. Agorafóbiám is van, szorongok,depis, olyan..gondolatok. Megszakítom a vérvonalat xD 27N
2023. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
#8 voltam: bántalmazta nagyim*
2023. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Pszichésen beteg vagyok és nem vállalok ezért gyereket.
2023. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!