Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt olyan,aki szorongásos...

Volt olyan,aki szorongásos depresszió vagy egyéb pszichés bajok miatt nem vállalta a gyereket,vagy akár emiatt az abortuszon is keresztül ment?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem pánikrohamaim lettek amikor az apa jelölt folyamatosan azért szekált, hogy abortusz legyen amit nem akartam. Mentálisan és fizikailag is kikészített. Megtettem. Megbántam miután kitisztult a fejem. Azt nem tudom milyen ha valakinek folyamatosan pszichés gondjai vannak, de mentálisan instabil állapotban semmilyen esetre nem szabad ilyen horderejű döntést meghozni. Ha valakinek meg semmi baja nincs és úgy vállal gyereket, nem garantálja semmi sem, hogy nem lesz neki később.

Szerintem egy élet ha jönni akar, meg kell adni neki a lehetőséget.

2023. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Aki lepontozott az mondja már meg őszintén,hogy neki mi a gondja?Az én életem,az én véleményem.Kérdezte a kommentelő, így leírtam.(10-es voltam).
2023. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!