Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz lesz így, szorong...

Nagyon nehéz lesz így, szorongásos "betegként" anyának lenni?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó típus vagyok. Sőt. Pánikbeteg vagyok+agorafóbiás

Eddig minden munkahelyemet ott hagytam, mert képtelen voltam bejárni. Az iskolát is úgy sikerült elvégeznem, hogy átmentem estire, mert kikészítettek az oszt társaim.

Viszont most, hogy anya leszek határozottan felelős leszek a kicsiért és muszáj megregulázznom magam. Ugyan itt a párom, aki rengeteget segít mind lelkileg, mind anyagilag, de ő sem keres annyit, hogy tökéletesen eltartson kettőnket(magával együtt hármonkat).

Nagyon jó lenne egy itthonról végezhető munka. Csak még nem tudom, hogy mi is lenne ez. Leginkább olyan, ahol max online felületen kommunikálok másokkal.

Már attól görcsben van a gyomrom, ha utvára kell mennem. Hivatalos ügyek intézése előtt pedig 3-4x futok hasmenéssel a wc-re.


2021. szept. 11. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
100%
Jársz pszichológushoz?
2021. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
88%
Minek vállalsz gyereket? Mentálisan nem vagy rá alkalmas és anyagilag sem.
2021. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz, most perpill nem járok.
2021. szept. 11. 18:09
 4/104 A kérdező kommentje:

Mert én is szeretnék anya lenni?

Meg tudjuk oldani, csak neház lesz. Nem vagyunk olyan rossz anyagi helyzetben, csak 3 ember már kicsit szűkösen jönne ki a párom fizetéséből. Ezért szeretnék én is egy melót. Olyat amire képes vagyok.

2021. szept. 11. 18:10
 5/104 anonim ***** válasza:
90%
Igen nehéz lesz. Nem rosszból mondom, de így ne vállalj gyereket...mentálisan nem fog menni. Már attól félsz ha utcára kell menned...
2021. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudod, hogy a gyereket el kell vinned sétálni? Vagy hogy képzeled ezt és milyen alapon nem jársz pont most pszichológushoz?
2021. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
54%

Így nem lehet gyereket vállalni. Hogyan fogod elvinni mindenhová? Orvoshoz, foglalkozásokra, óvodába...? Négy fal közt nagyon egészségtelen lenne neki is.

Én nem hiszek abban, hogy ez egy betegség lenne. Ha valaki nem akar dolgozni, az nekem egyenlő a lustasággal és pont. Ha éheznél, nem lenne aki eltartana éhenhalnál??

2021. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
94%
Az ok hogy munkát megoldod otthonról. De mi lesz a babával? Mi lesz ha orvoshoz kell vinned, sőt lehet az éjszaka közepén a sürgősségire...? Hogy fogod játszótérre vinni, gyerekek kõzé vinni? Iskola?
2021. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de szerintem felelőtlen vagy. Ha az gondot okozott, hogy elmenj a munkahelyedre mi lesz a gyerekkel? Orvoshoz kell vinni, oviba, suliba, szülői? Vagy csak kivinni sétálni, játszani? Jó, hogy anya akarsz lenni, de ameddig beteg vagy nagy önzőség a gyerekkel és a pároddal szemben is. Nem rosszból mondom, ismerek aggorafóbiást, ez nem egy döntés kérdése, hogy holnaptól jól leszel és megoldod a dolgokat!
2021. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
89%
Tök igaza van a többieknek, szülés előtt tessék elkezdeni kezeltetni magad! A gyerekkel programokra kell járni, orvoshoz, játszótérre, később óvodába, ott szülői értekezletre, kirándulásra, ezek mind sokkal nehezebbek lesznek, mint a napi rutinból vihető munka.
2021. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!