Hogyan dolgozzam fel az abortuszt? Szerintetek jól döntöttem? Mit csinálhattam volna máshogy hogy a baba megmaradjon?

Figyelt kérdés

Már szétmentünk a párommal hivatalosan miután a baba megfogant. Ő nem akarta megtartani első perctől fogva, de tudta én szeretném. Módszeresen aláásta az önbecsülésemet, lelki terrorban tartott hetekig, megalázott amíg fizikai tüneteim nem lettek. Pánikrohamok napi szinten, szívverési rendellenességek. Elmondta hogy képtelen lennék felnevelni egyedül, szar anya lennék, a gyermekem miattam szenvedne mert nem lesz apja, és ha megszülöm gyűlölni fogja a gyereket. A hibát amit most még helyre lehet hozni. A kémiai reakciót ami nem is él, nincs is lelke.

Féltem, hogy a családja megölne (arab család) vagy ő ha a babát megszülöm, ezért egy gyenge pillanatomban az abortusz mellett döntöttem és bevettem az átkozott tablettákat. (olyan helyen élek ahol elérhető a tablettás verzió).

Azóta, hogy megnyugodtam, lement a stressz rólam hideg fejjel végig gondolva az egészet életem legrosszabb döntése volt. Csak sírok és vissza akarnám kapni az első babámat.

A gyermek 'apja' meg utána is támad, hogy szerintem neki nem fájt? Könnyű volt rávennie olyasmire amiről jól tudta hogy nem akarom? És hogy ebben a korban neki hogy esik, hogy még nincs gyereke? Nála ez a 4. abortusz volt. Az UH képeket és a szívhangos videót viszont elkérte. Minek??? HA úgyse akarta a babánkat? Úgy érzem ellopta a várva várt gyermekemet.



2023. szept. 22. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj, de olyan helyre ahol soha többé nem talál meg.
2023. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Azt kellett volna másképp csinálnid, hogy egy normális férfival vagy, és védekezel normálisan.


Ja, várjál, tudom, ő nem volt ilyen eddig és természetesen védekeztetek, magad sem tudod, hogy történt.


Ha meg tényleg nem tudtad volna felnevelni egyedül, mit szerettél volna?

2023. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megszakíthattad volna vele a kapcsolatot, máshova költözhettél volna. Igazából ezt könnyen meg lehetett volna oldani és javaslom, hogy tedd is meg.

Visszacsinálni sajnos nem lehet, keress fel egy pszichológust.

2023. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

A pasi egy f@sz. Miért állsz még vele szóba? Igen, neki könnyű volt. Nem akar gyereket, nem véletlen vett rá ki tudja már hány nőt az abortuszra. Ezeket csak azért mondja, hogy lelkileg terrorizáljon.Az első lépés a gyógyuláshoz, hogy minden kapcsolatot megszakítasz vele. Persze, hogy ki vagy borulva, hisz elveszítetted a gyereked, most csak azt látod, meg egy hamis képet, hogy igazából ő is akarta és ha megtartod, minden jó lenne, de ez nem igaz! Ezt ő ülteti el benned, hogy még jobban szenvedj. Arra gondolj, hogy lett volna bőven rossz úgy is. Hogy soha nem szabadulsz meg ettől az embertől. Még ha fizikailag sikerülne is, a gyerekedben mindig látnád. A jó a rosszban, hogy így viszont elfelejtheted örökre. Tedd meg és soha többet ne kezdj arabbal!

Lesz még gyereked egy boldog családban, az majd vigaszt ad.

2023. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot se olyannal, aki napi szinten bánt.
2023. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem találkozol a pasival, elfogadod a saját döntésedet (ami szerintem helyes volt), szépen tovább lépsz, éled az életed, és megpróbálod elfelejteni az egészet. Nem kell ebből ekkora tragédiát kreálni.
2023. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasi gyerekét veszélyes lett volna megszülni. Lelkileg bántalmaz, ha megszületett volna a gyerek, az is csak eszköz lett volna, hogy mégtöbbet bántson. Egy életen át hozzáláncolt volna, egy eszköz lett volna, hogy zsaroljon, sakkban tartson. Szerintem jól döntöttél, hosszútávon mindenképpen. Amilyen messze csak tudsz, költözz távol ettől az embertől, szakíts meg minden kapcsolatot, tiltsd mindenhonnan, közös barátokat kérd meg, hogy ne osszanak meg rólad semmit neki, stb. Minél gyorsabban lezárod ezt a fejezetet, annál hamarabb lesz esélyed egy normális, tisztességes férfit találni.
2023. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus nárcisztikus, bántalmazó ember, kerüld messzire, üzeneteire ne válaszolj, telefont ne vedd fel.

Te meg örülj a szerencsédnek, hogy így alakult, egy pokol lett volna nem csak a te, de a gyerek élete is.

..és még valami: írass gyógyszert, kérj 3 havonta injekciót, tetess fel spirált, de SOHA többet ne bízd a védekezést a szerencsére!

2023. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és soha ne kérdezz olyat, hogy jól döntöttem-e? Mindig lesz, aki mashogy döntött volna, de senki nem volt a helyedben. Nem visszafordítható, csak arra jó, hogy tovább marcangold magad. Az nem visz előre!

#4

2023. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted,ilyennek ne szüljön gyereket sőt szakíts vele,de ne szólj neki róla csak szimplán menekülj el. Közben jelentsd fel és kérj távolság tartási is.
2023. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!