Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt /ELSŐ TRIMESZT...

Terhesseg alatt /ELSŐ TRIMESZTER/ Kb 3-4.hét halvány barnás folyás.. aggódnom kellene? Valakinek volt hasonló példa?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg hasonló példa van és rengeteg hasonló kérdés, és sajnos a válasz mindig az, hogy bármi is lehet. Barnázás, vérzés soha nem jó jel, de tragédiát sem jelent feltétlenül. 3-4. hét az hogy jön ki? Elmaradt már a menstruációd? Akkor 4 hetes a terhesség kb. (utolsó menstruáció első napjától számolják), szóval a 3. hetet nem nagoyn tudom értelmezni. Teszttel/hcg szinttel igazolt terhesség?
2023. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Alap esetben 3-4. Hétben még azt se tudod hogy terhes vagy így a barnázás menstruációt is jelenthet!

Menstruáció elmaradása után kellene tesztelni ez egy átlag ciklusnál kb 29 napon.

Ez elött és után barna folyás jelenthet semmit de vetélést is!

Progeszteront lehet használni amit orvos ír fel de az sem csodaszer. Kb mindenkinek már felírjak mert ártani nem árt..

2023. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincs 3! hetes terhesség! Honnan szoktatok ilyen baromságot összeszedni???

Késik már egyáltalán? Addig nincs miről beszélni

2023. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem onnan szedte, hogy pl. nekem a pozitív tesztes ciklusom 25 nap lett volna. Mikor a megtudtuk, hogy babát várok 3+5-nél tartottam. 11. ciklusnap volt az ovum. A nemvárt reggelén teszteltem.

Átlag ciklusnál 4 hét-5 hét. Rövidebb ciklusnál kevesebb .

És igen... még megjöhet pár nap késésnél.

2023. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem !! Nyilvan ha nem teszteltem volna nem irok ilyent :))))
2023. szept. 30. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor? A ciklus hányadik napja volt akkor? MIndegy is, én a helyedben elmennék orvoshoz, függetlenül attól, hogy csak később akartál. Ahogy írta is valaki, progit adnak ilyenkor általában, az ártani nem árt, de esetleg segít. De sajnos ilyen korán bármi lehet.
2023. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fog az orvos csinálni, simán lehet kémiai terhesség...én nem élném magam bele a helyedben a 3!-4!. héten!

Nem azért írok hogy elszolorítsalak csak a tapasztalat

2023. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!