Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » BPD több mérés alapján 2...

BPD több mérés alapján 2 héttel kisebb, mint kellene. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Már több hónapja kisebb, mint a referencia tartomány, visszanéztem, és már a genetikai UH-n is 2 hetes volt a lemaradás. Most 25 hetes vagyok. A többi értéke ennek a terhességi kornak megfelelő, és tudom is, hogy a fogantatás is a számított kornak megfelelően volt. Az orvos nem mondott semmit, mivel itthon láttam meg az értékeket, nem is tudtam megkérdezni, ezért most aggódom kicsit, hogy baj lehet.
2023. júl. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bpd 2 héttel nagyobb, többi értéke pedig normális :D semmi gond nem volt/nincs belőle, mondjuk nekem volt egy negatív niftym hozzá. Ha baj lett volna akkor biztos mondta volna a doki.
2023. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem végig 2 héttel kisebb volt a BPD.

Mindenki azt mondta, hogy keskeny arcformájú lesz.

Most 1 éves, szerintem pont hogy kerek lett, fogalmam sincs miért volt mindig kisebbnek mérve. Cuki buksija van :)


Ne aggódj, vannak a babáknak egyefi vonásaik

2023. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számít semmit, nyugodj meg. Minden baba egyedi. Az átlaghoz viszonyítják a méreteket. Az a baj, hogy ma már túlstresszelik a kismamákat. Engem az NST-vel stresszeltek mindig, hogy hát nem a legjobb. De mikor rákérdeztem, hogy de miért, akkor persze semmi válasz, hát nem olyan rossz, de nem is a legjobb, nem fejtették ki többszöri kérésre se. Ilyenkor jön a netes keresgélés, hogy a kismama választ keres a kérdéseire. A neten meg minden baromságot írnak, amin mêg jobban felhúzza magát az ember. Minden kisbaba egyedi. Ha komoly gond lenne, akkor azt már az orvosoknak jelezniük kellett volna. Úgyhogy csak egyedi vonásai lesznek a picúrnak, ne aggódj. Eskü azok voltak a régi jó idők, amikor még nem volt ilyen-olyan 4D-5D ultrahang, S kb. Azt se tudták megmondani milyen lesz a neme. Akkor nem stresszelt a kismama azon, hogy jók lesznek-e a méretei, nem keresgélt a neten és nem olvasta a sok hülyeséget.
2023. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!