Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Párotokat se viselte meg a...

Párotokat se viselte meg a terhesség megszakítás ?

Figyelt kérdés

jan. 6. 21:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Lassan fél éve történt… férjem ma felhozta a második gyerektémát “viccből”,bele mentünk ebbe a beszélgetésbe ahol feljött bennem ez a sérelem :(

Erre meg a fejemhez vágta hogy miért nem szültem meg? Nevelhettem volna a beteg gyerekemet

Szívem megszakadt mikor kimondta ezt :(

Miért ilyen szívtelenek a férfiak? Ti párotokat is hidegen hagyta ?

jan. 6. 21:07
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
De miért ilyen szívtelen férfival vagy együtt?
jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne sértegesd a férfiakat. A te férjed ilyen szívtelen, nem a férfiak. Ki is b@sztam volna, mire a mondat végére ér.
jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy érzéketlen s3ggfejjel vagy együtt. Nem minden férfi ilyen tuskó.
jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
És az se viselte meg a férjedet, amikor összepakoltad a cuccait, és kiadtad az útját? Mert gondolom ezt tetted, miután ilyet mondott... Ugye?? Ha nem, akkor magadra vessél, hogy ilyen emberrel vagy együtt!
jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem így értelmezem, amit mondott. Számomra ez azt jelenti, hogy jól tetted, hogy nem szülted meg a beteg gyereket, mert csak szivhatnátok vele egész életetekben. Lehet, fordítva vagyok bekötve, meg én is szoktam iróniát használni.
jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rosszindulatból mondta egyértelmű,azóta hozzá se szóltam de ő se hozzám
jan. 6. 22:38
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha ezt szemetsegbol mondta, akkor mit szeretett volna? Gondolom akkor is megbeszéltétek, amikor az abortusz volt. Ő fel akarta nevelni?
jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én is szoktam irónizálni, de ebben semmi iróniát nem érzek, inkább hajaz szarkazmusra. De így is úgy is durva, miután a feleségének még mindig nagy trauma.
jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Derjaderja ***** válasza:
43%

De mi volt az ok, mitől lett rosszindulatú és bántó szándékú?

Gondolom nem ez az alap hangnem Nálatok.

Te mit mondtál végül is előtte? Ezt nem érteni a leírásból.

jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!