Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek segíthetnek a vetélésben?

Ezek segíthetnek a vetélésben?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket most ne olyanokat írjatok hogy miert akarok ilyet én hibam stb. Csak megoldások érdekelnek.


Nem védekeztünk. Nem élvezett belém de lehet terhes vagyok az előváladéktól mert már 5 napja késik . Holnap csinaltatok tesztet. A kérdésem az hogy sok c-vitamin, koffein, alkohol, ibuprofen bevitelével el tudok e vetélni ha terhes vagyok. Olyat is olvastam hogy fahéjjal is lehet de azt meg nem próbáltam. Szerintetek így sikerülni fog? Vagy van más ötlet?

Abortusz ki van zárva mert szüleim nem tudhatnak róla és még fiatal is vagyok.


Kérlek próbáljatok segíteni és hanyagoljátok most a szidásokat.


Előre is köszönöm



2023. júl. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés nem így müködik. Vegyél egy tesztet és ha terhes vagy, muszáj beszélned a szüleiddel.
2023. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%

Te nagyon beteg vagy. Nehéz lesz megállni, hogy ne szidjunk.

Van egy magas dózisú c-vitamin készítmény, amit pont a terhesség megtartására szoktak adni, én is kaptam, szóval azt nem ajánlom. A koffeinnel lehet, hogy magadat előbb kicsinálod, mint a gyereket.

A másik kettő, meg szuper ötlet, szülhetsz tőlük egy magzatkárosodott, sérült gyereket. Annak biztos nagyon fognak örülni a szüleid 🙄

A fahéjat kétlem, hogy sokan próbálták, de köszönjük, hogy kikísérletezed másoknak. Pár kilót meg kell enned, hogy kiderüljön. Sok sikert!😉

Más ötlet: Mondjuk először csinálj egy tesztet, mielőtt még kinyírnád magad, utána meg ennyi ésszel ne szexelj, még vagy 10, vagy nem, inkább 20évig. Szívesen.

2023. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%

Hazi praktikak nagyon veszelyesek is lehetnek szamodra. Ha tenyleg terhes vagy akkor sok gyógyszer bevetele max neked art vagy a babanak de vetelest nem okoz.

Mas praktikakra ne is gondolj mert akar bele is halhatsz.


Ha tenyleg terhes vagy irany a nogyogyasz. Nem tudom hany eves vagy, de ha kell a szuloi beleegyezes akkor sajnos tudatni kell veluk.


Elobb tesztelj az is lehet hogy csak vaklarma.

2023. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos semmi ilyesmi nem használ, ne is próbálkozz vele. Csak magadnak ártasz, ha terhes vagy, a gyerek marad. Ha tényleg ez a helyzet, muszáj lesz beszélned a szüleiddel, vagy legalább egyikükkel. Ha terhes maradsz, úgyis megtudják. Nagyon sajnálom, kicsikém, ha az én lányom lennél, hozzám nyugodtan fordulhatnál. Beszélj anyukáddal, szomorú lesz, de nem fogja leharapni a fejed.
2023. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%

Ha lenne ilyen praktika, szerinted ki a faxom fizetne több 10 ezret védekezésre, meg abortuszra?

Az h nagyon fiatal vagy, nem mentség a hülyeségre

2023. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a praktikák nem segítenek, semmi házi módszer sem fog.
2023. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előttem szólókkal.


De hogy válaszoljak is: Bizonyos gyógyteák, mint pl körömvirág okozhatnak még vetélést. Bár nem tudom, mennyit kellene meginni, hogy hasson.


Ugyanakkor még ha sikerülne is megölni a magzatot vmi módon, akkor sem biztos, hogy beindul a vetélés, vagy hogy teljesen kitisztulsz vetélés közben, aztán ugyanúgy kórházban köthetsz ki.


Ha nem nem mész dokihoz, és nem is szívódik fel az elhalt terhesség /vagy nem tisztult ki rendesen/ akkor meg abba bele is halhatsz.


Mint látod, ez nem olyan egyszerű mint a filmekben... Jobban jársz, ha beszélsz a szüleiddel.

2023. júl. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
70%
Fiatal vagy gondolom max 15-16, inkább a biosz könyvet fogdosd a pasid helyett..tessék tesztet venni ha pozitív akkor meg állj a szüleid elé, elég nagy lánynak hiszed Magad a szexhez akkor a fekelősségvállalásnal is legyél nagylány
2023. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagy fiatal, de egy opció létezik mégpedig az hogy csinálsz egy tesztet és abban az esetben ha terhes vagy akkor elmondod az egyik (vagy mindkettő) szülőnek és közösen találtok megoldást( ha valóban olyan fiatal vagy nyilván abortuszt sajnos..) de ezek a hülye “praktikák” nem működnek, hisz akkor kb nem lenne gyerek a világon, plussz ha rendesen utána olvastál akkor láthattad, hogy pl fahéjból egy kilót kéne megenned vagy többet.

Na de ilyeneken ne is gondolkozz, mindenképp beszélj a szüleiddel és kész, vállalni kell a felelőséget, hisz ha szexuális életet élsz akkor elég érett vagy már, hogy vállald. Még annyit fűznék hozzá, hogy írass gyógyszert plussz használjátok gumit mert az nem megoldás hogy abortuszra szaladgálsz majd( nem sértésnek szánom) illetve nem akkor kell elkezdeni félni mikor megtörtént a baj és már 5 napja késik, hanem elejét venni az egésznek és pl venni be esemény utánit( nem tudom hogy lehet kiváltani, mivel nekem sose volt rà szükségem illetve ez sem hosszútávú megoldás mert nem c vitamin hogy havonta annyit veszel be amennyit akarsz) és így megint vissza tettünk oda, hogy mindenképp szülő segítségét kérd. Reméljük nem vagy terhes és csak vak lárma mivel késhet az idegesség miatt is, de ha nem is vagy terhes akkor is beszélj legalább anyukáddal, hogy vigyen el orvoshoz és irasson gyógyszert.

2023. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván te is tudod, hogy butaságot csináltál még még egy annál is nagyobb butaságot készülsz elkövetni.

Sajnos ha terhes vagy, az mindenképpen ki fog derülni. Még ha be is jön vamelyik praktika, a vetélés erős fájdalommal és vérzéssel jár. Ha egy icipicit is figyelnek rád a szüleid, akkor kizárt, hogy ne vegyék észre.

Van olyan felnőtt a környezetedben, akiben megbízol? Mindenképp szólj felnőttnek, hogy bajban vagy. Végezz el egy otthoni terhességi tesztet. Patikában vagy drogériában lehet kapni.

Egy nagyon intim de nagyon fontos kérdés: miért engedted, hogy a fiú gumi nélkül betegye a péniszét? Nem számonkérés és nem is nekem fontos a válasz, hanem saját magadnak. Miért mentél ebbe bele?

2023. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!