Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 4 napja volt terhesség megszak...

4 napja volt terhesség megszakításom. Aznap volt vérzésem az utána következő napokban nagyon minimális, inkább barnázgatás. Ma viszont sokszor elég intenzíven görcsöl a hasam és élénkebb piros színű vérzésem lett. Ez normális vagy menjek vissza?

Figyelt kérdés
Sajnos műtét utan másfél napot volt lehetőségem pihenni utána dolgoznom kellett, kozepes fizikai munkát végzek de próbáltam magam kimélni. Lázam vagy rossz közérzetem nincs egyenlőre

jan. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 nap után még simán normális a vérzés. Ha nincs láz, én emiatt még nem mennék vissza.
jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig teljesen normális nekem azt mondták (nekem elhalt terhesség miatt volt ugyan ez a műtétem)
jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is normális, hogy egy másfél centis darab "valami" távozott belőlem ma fürdés előtt? Elég ijesztő volt,probalom azért elérni az orvosomat csak hát hétvége van.
jan. 27. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az
jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!