Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Párkapcsolat aborusz után...

Párkapcsolat aborusz után lehetséges?

Figyelt kérdés

Barátnőmet lelkileg megviselte az abortusz, viszolyog minden fajta közeledésre. Mit tegyek ,hogyan tudnék segiteni neki ? Ő is változni szeretne ,de nem tud.


Volt már valaki hasonló hejzetben? Meddig tarthat ez a félelem, hogy ujra teherbe eshet? Meddig tarthat még lelkileg valaki feldolgozza?



2012. szept. 2. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%
Ez rettenetes és teljes mértékbe abortusz ellenes vagyok azért nem vagytok már tinik és lehet rá jött hogy még is csak gyilkosság BOCSI,de ha egy érző ember látja az abortusz után megmarat kis emberkét más hogy vélekedik....de szerintem forduljatok szakemberhez más hogy nem fog menni
2012. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Édesanyám mesélte, hogy a testvérem és az én születésem után teres lett. De mivel az újabb terhesség veszélyeztette az életét kénytelen volt elvetetni. Nagyon nem akarta az abortuszt, de volt két gyermeke, akiket fel is kellett nevelni, ezért beleegyezett. Nem bírták felébreszteni az altatásból, meg akart halni, annyira kikészült a gondolattól, hogy megölette a gyermekét. Már a dokik is ott paráztak, hogy mit tegyenek vele. Nagyon-nagyon nehezen tudták végre magához téríteni. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ez a dolog, általában a nőket rettenetesen megviseli. Te nagyon jó ember vagy, ha így a párod mellett állsz. Ezt biztosan ő is érzi, és hálás neked ezért. Szerintem egyedül, segítség nélkül nem fogja tudni feldolgozni. Megpróbálhatnátok egy kineziológust, vagy pszichológust. Hátha segít.
2012. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!