Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha 17-19 évesen becsúszna egy...

Ha 17-19 évesen becsúszna egy baba megtartanátok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 13:27
1 2 3 4
 31/36 zabmester ***** válasza:
77%
Ja, még valami, ez kimaradt, csak utólag olvastam a kommenteket: azért az egyetemet meg a gyereknevelést nem lehetetlen összeegyeztetni. Igaz, hogy én nem egy újszülött mellett kezdtem el (bár akkor is tanultam, amíg otthon voltam vele két évet), hanem amikor mehetett bölcsibe két évesen. Amúgy is ment volna bölcsibe, mert amikor született, még úgy terveztem, hogy dolgozni megyek vissza két éves korában, mivel a gyes-ből nem éltünk volna meg. Csak közben módosult a terv, és inkább elmentem tanulni. Nem okozott különösebb gondot gyerek mellett megoldani, még úgy sem, hogy egyedül neveltem.
2013. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem lehetetlen összeegyeztetni. De úgy gondolom, hogy annak, aki ugyanabba a városba van. Nálam ez nem így lett volna. Más városba van az egyetem, bejárás nálam felejtős. A gyereknek sem lenne jó, ha minden máshol van. (Apa, anya, és még máshol is lett volna.) Bölcsi itt nincs, nem is lett volna aki bevigye bárhova is. De végülis lényegtelen, mert nem lett akkor baba. Viszont ha most lenne, akkor abortusz lenne, addig ameddig tanulok mindenképp.
2013. máj. 17. 17:11
 33/36 anonim ***** válasza:
igen, megtartanám
2013. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%

23/L

Tartsatok szivtelennek, de ha annyi idősen teherbe estem volna, nem tartottam volna meg. Suliztam, mellette ugyan volt alkalmi munkám, de GYEDET nem kaptam volna, normális kapcsolatom se volt, + anyámék is el zavartak volna, vagy a sulit se bírtam volna befejezni, a fiatalságom is oda lett volna... tiniként felelőtlenség szerintem szülni

2013. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
64%
19 éves vagyok, én megtartottam :)
2013. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Igen mivel nem tudnám elvetetni és biztos hogy a szüleim támogatnának.
2013. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!