Hogy lehet bárkit is úgy elítélni hogy nem tudni mit miért tesz, vagy hogyan lett terhes?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok abortusz párti, sőt azokat a nőket akik úgy járnak kaparásra mint mások boltba csak mert képtelenek védekezni de egy gyerek zavarná őket azokat magam is elítélem. De és itt a kérdésem lényege, miért kell mindenkit elítélni és gyilkosnak kikiálltani? Mert mi van ha az a gyerek erőszakból fogant, vagy a lehendő apa szépen lelép és ott marad a nő egyedül se munka se lakás se semmi? Na és ha kockáztassa az életét, ha beteg a gyerek vagy az anya? Mi van ha védekezés melett jön össze egy 16 17 évesnek? Ha már a tizedik gyerek lenne a nyomorba vagy az apa börtönben van és csak segélyből élnek? Mindenki csak addig abortusz ellenes amíg nem kerül ilyen helyzetbe. Onnantól kezdve pedig minden át értékelődik. S aki azt írja hogy az örökbe adás jobb az még nem adott gyereket örökbe soha.
2013. jún. 15. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért van külömség a között hogy valaki a fent említet szomorú és sajnálatos dolog miatt kényszerül abortuszra vagy csak azért mert derogál neki egy gyerek de azért szexelni jól esett. Persze azért igazad van felettük se lehet csak úgy ítélkezni. De azért különbséget illik tenni.
2013. jún. 16. 14:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt most tisztázzuk. Akármit tehetsz a testeddel. Nő vagy. Ha a Férfiak lehetnének terhesek, senki nem lenne abortuszellenes. Minden sarkon nyílna egy abortuszklinika, mint most a mcdonaldsok. Szánalmas.

Én senkit nem ítélek el, és nem tudom, hogy ti, kedves kérdező és válaszolók, kiknek érzitek magatokat, hogy ezt megtegyétek. Sajnos a társadalmunk nagy része ilyen beszűkült látókörű idiótákból áll. EZ NEM GYILKOSSÁG. Megértem persze, ha mondjuk valakinek ez a vallási nézeteivel nem egyezik, akkor jó. Tartsa meg,de ne a másikat bírálja,amiért ő máshogy tett.

2013. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én se ítélek el senkit csak megvan a magam véleménye. Ennyi az egész. Az ítélkezés nem az ember dolga.
2013. jún. 30. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!