Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » "Terhes leszel akkor mi van?...

"Terhes leszel akkor mi van? Felkeresed az orvost, elveteted, és kész. "

Figyelt kérdés

Ennyi?? Mint letépni egy sebtapaszt?


Egyik-másik kérdésnél olvasok mostanában ilyen válaszokat.

Nem vagyok abortusz ellenes, gyereket sem akarok, de ez még engem is csúnyán meglepett. Mintha az ebédet égette volna oda. Majd sütsz másikat... Ez most komoly?! :O



2012. nov. 27. 00:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha az ember védekezés mellett lesz terhes és nem akarja,igen.
2012. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi? Ezen meglepődsz?
2012. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

hmm


alkat függő a dolog

van aki könnyen túllép rajta van aki nem

teljesen más ha akarja a gyereket de most nem lehet

és más ha nem akarja és nem is jó a körülmény rá

más ha 17 évesen csúszik be és más ha 35 évesen pl 3 gyerek után


és igen ha megvan a tudatos döntés akkor könnyebb letenni

mint ha kényszerhelyzetben kell döntened

2012. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy valakinek ennyi az egész. Bár szerintem semmiképp sem "csak ennyi", hiszen elsülhet rosszul is.

De hogy ezt így lazán hozzávágják valakihez... Igen, ez meglep.

2012. nov. 27. 00:49
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy egyedül vele. :(
2012. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Én is meglepődtem ezen.

Az utóbbi időben több ilyen válasz volt, csak néztem, hogy komolyan, ez ennyi sok embernek?

Megdöbbentő szerintem.

Mintha ez az a fajta dolog lenne, hogy "Taknyos vagy? Fújd ki az orrod!"


Én sem vagyok abortusz ellenes, na de ez tényleg nem a "sebtapasz" kategóriája!

2012. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Akiben nincs felelősségtudat és nincs miből felnevelni,annak valóban annyi,mint egy sebtapasz.
2012. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

AZ ABORTUSZ NEM FOGAMZÁSGÁTLÁSI MÓDSZER, ezt jó lenne tudatosítani, de biztos van, aki így tekint rá.


A másik véglet az érzelgős-belehalós-gyilkos-erénycsősz-vállald-neveld fel-fizess gyerektartást-úgyis fel tudod nevelni-minek dugsz, ha tini vagy-kevésből is lehet, mert nem kell a gyereknek semmi-10osztályom van, munkanélküli élősködő, szuper ősanya vagyok-fogy a magyar- babóca pocaklakó manócska- vallási illetve politikai fanatikus- eltartom gyesből, segélyből-kizsarolom a gyerektartást-nézzél néma sikolyt típus.


Ha védekezés mellett esik teherbe, rögtön fel van mentve a "vádak" alól, de milyen érdekes, hogy itt mindenkinek szakad a kotonja, mindenki előváladéktól esik teherbe és mindenki szedett gyógyszert, persze-persze, handabanda...


Senkit nem a magzatok élete vagy a születendő gyermekek sorsa érdekel, csak mivel a kérdés megosztó és tényleg felvet nagyon komoly morális aggályokat mindenki szakértővé válik és gyűlölködni kezd.


Amúgy egy abortusz komoly procedúra, bunkóznak mindenhol, nyávog a klimaxos, dagadt családsegítős néni, megy a prédikáció ott is, tehát nem olyan egyszerű, mint egy sebtapasz.


Én a magam részéről nem vagyok abortuszpárti, szörnyű az a világ, amelyben ilyenre sor kerülhet, de minden eset más és óvakodnék attól, hogy bárkit nagyon élesen elítéljek. Sajnos van, hogy nincs más megoldás :(.

2012. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Engem is nagyon bántanak az ilyen mondatok. Hát pont nem ennyi és kész...
2012. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Pedig sajnos vannak, akik az abortuszt tekintik védekezésnek, pedig az nagyobb kárt okoz az emberi szervezetben, mintha védekezne rendesen. Volt egy ismerősöm, aki huszonegy-két évesen is ezt csinálta, és fél év alatt 15 abortusza volt. Az ilyen ember nem érett meg még ahhoz, hogy felfogja, hogy mi ez.
2012. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!