Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan kérjem az abortuszt,...

Hogyan kérjem az abortuszt, miken kell végig menni előtte?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál aki megállapította terhes vagyok. Nem kérdezte meg, hogy meg akarom e tartani. Jövőhétre kaptam ultrahangra időpontot utána kell vissza mennem.

Meg fogják kérdezni? Vagy én mondjam?


2013. jún. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelezned kell mindenképpen. Ha jól tudom, de kérem aki tájékozottabb adjon infőt, vagy a védőnő, vagy a családsegítőből tartani fog neked egy kis "fejtágítást", alá kell írni majd egy papírt. Vizsgálják szociálisan rászorulsz-e, hogy ingyen csinálják-e meg, vagy ki kell fizetned az árát. De az orvosoddal beszéld meg feltétlen. Hány hetes vagy?
2013. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andiboszi válasza:

Szia!

Úgy tudom,hogy neked kell megmondjad,hogy nem szeretnéd megtartani a babát és 12 hétig veszik csak el!Az orvos felvilágosít a lehetőségekről és el kell menjél családvédelmi tanácsadásra és ott kitöltenek papírokat és ha nem vagy szociálisan rászorult akkor kapsz csekket és be kell fizetned!Majd ismét jelentkezned kell az orvosnál és meg beszélitek az időpontot,hogy mikor fog megtörténni!Fel fog világosítani az örökbeadás lehetőségéről is!Legalább is nálunk így szokott menni!Remélem tudtam segíteni

2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!