Abortusz után kb. mikor várható az első mensi?

Figyelt kérdés
4 hete volt abortuszom, az intenzív vérzés 2 napig tartott, a barnás pecsételős vérzés csak 2 napja múlt el teljesen, tehát több, mint 3 hétig tartott. Most erősebb folyásom van, úgy, mint ahogy mensi előtt szokott lenni, és érzem a hasam. Lehet, hogy lassan megjön? Ilyen tájt kell megjönnie?
2013. jún. 25. 19:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Kedves első, te mit teszel azért, hogy segíts a bajba jutottakon? Adsz nekik lakást, pénzt, vigyázol a gyerekre, hogy ő befejezhesse az iskolát, satöbbi? Ja, hogy semmit, csak ülsz a gép előtt és kritizálsz? HAHHA.
2013. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Tudod kedves első, most én is abortuszra kényszerülök. Védekezés mellett lettem terhes, úgy, hogy csak a ciklus elején voltunk együtt. Ráadásul iszonyat nehezen estem teherbe az első két gyerekemmel is, és uh szerint az utóbbi ciklusokban még peteérésem sincs. Amióta megtudtam ezt mindennap sírok, mert tudom, hogy ez egy csoda, ami történt, de nem tudjuk megtartani.

Szóval ismeretlenül ne kritizálj senkit!!!

2013. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia, mind művi abortusz, mind műszeres befejezés (missed ab) esetén 4-6 hétre várható a következő menstruáció. Ha megjön, ha nem jelenj meg a hat hetes kontroll vizsgálaton és ne ijedj meg, ha kevesebb, gyengébb lesz a menzeszed, lehet, hogy még nem regenerálódott a méhnyálkahártyád.

Mihamarabbi testi és lelki felépülést kívánok.

Amennyiben elvetéltél mihamarabbi babásodást is, amennyiben te döntöttél így, akkor pedig azt, hogy amikor eljön majd az ideje jó édesanyja lehess egy másik gyermeknek, vagy akár többnek.

2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%

akiknek TENYLEG problema volt az eletukben es azert kellett az abortusz (nem azert mert nem volt kedvuk kotont huzni es utana gyereket nevelni) azoktol en kerek elnezest, nyilvan nem nekik kell magukra venni amit irtam. csak sok olyan kerdes van ezen az oldalon ami kiveri nalam a biztositekot. mikor ugy beszelnek az abortuszrol mint teljesen elfogadott vedekezesi forma ami nem egy nagy dolog. lehet lelketlennek tuntem, de nehany nonek se artana egy kicsivel tobb lelkiismeret.

megegyszer mondom, akinek nem inge...

2013. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha kiveri a biztosítékot, miért olvasol ilyeneket? Fölöslegesen ne idegeld magad, és ne irogass kommenteket, mert ritka nagy bunkónak tűnsz.
2013. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
nem erdekel ki mit gondol :) oda kommentelek ahova akarok. egyebkent fogadd meg a sajat tanacsod: ha nem tetszik amit irtam, ne olvasd. na ennyi.
2013. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Most is életveszélyesen összevertek egy 2 éves kisfiút Hajdú-Bihar megyében a szülei, ez sokkal jobb, mi? Biztos nem egy tervezett baba volt szerencsétlen. Ha valaki nem akar gyereket, védekezzen, ha nem sikerül, akkor abortusz. Ennyi.
2013. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Ja, és már elég régóta fennvagyok itt, az évek során 2 olyan kérdéssel találkoztam, ahol úgy mentek abortuszra, mint egy buliba. Az azért nem olyan sok.
2013. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Azzal alapjában nincs semmi baj, hogy kommentelsz, szíved joga, de normális stílusban tedd, elvégre civilizált emberek vagyunk, bár ezen a honlapon többnyire nem ez látszik.

Nézd meg az első kommentedet. Nem akarlak ezzel piszkálni, így is elég off volt ebben a kérdésben, de nekem égne a fejem visszaolvasgatva az alpári hozzászólásaimat.

Neked hogy esne, ha valaki így írna neked? Nem mosolyognál, az tuti.


Minden jót a kérdezőnek is, és jobbulást!

2013. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

milyen fura alszent vilag lett ez. itt van tobb no aki anyagi okokbol tobbnyire megoleti a gyereket (akarhogy szepited, ez tortenik), ezt siman elbirja a lelkuk, de hogy valaki beszol erte? hat ez csak egy szornyeteg lehet aki ilyet beszel! szegeny aldozat a no, akinek a lelket kimelni kell, semmikepp nem szabad kritizalni azert amit tett. de miert is nem? Mas embereknek, akik sokkal kevesbe sarosak valamiben sokkal lazabban beszoltok ti is.


ez olyasmi mint hogy egyszer megkerdeztem egy amerikai katonatol aki irakban volt, hogy olt-e embert. Hat amilyen megsertodes kovetkezett! Hogy ilyet meg a legjobb baratai sem kerdeztek tiszteletbol! Nekem mar akkor is fura volt, hogy penzert elmenni oldokolni az nem problema, de beszelni rola???? Borzaszto! En vagyok a lelketlenseg mintapeldaja! (veletlenul sem aki embert olt...) O.o

2013. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!