Abortusz után kb. mikor várható az első mensi?

Figyelt kérdés
4 hete volt abortuszom, az intenzív vérzés 2 napig tartott, a barnás pecsételős vérzés csak 2 napja múlt el teljesen, tehát több, mint 3 hétig tartott. Most erősebb folyásom van, úgy, mint ahogy mensi előtt szokott lenni, és érzem a hasam. Lehet, hogy lassan megjön? Ilyen tájt kell megjönnie?
2013. jún. 25. 19:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi!

Nekünk egyedül csak azzal van bajunk, hogy úgy röffentettél ide egy beszólást, hogy azt sem tudtad, miért kényszerült a kérdező a döntésére. Ha betegség miatt, ugyanúgy lehordtad volna? (Nem tudom igazából, hogy miért döntött így a kérdező, mert csak átfutottam a hozzászólásokat) Igazából nem is tartozik nekünk magyarázattal, mert teljesen az ő magánügye a dolog. Én nem fogom elítélni, mert alapból nem tartoznak rám ezek a dolgok, és az szerintem egyáltalán nem gond , hogy tanácsot kér, mert ezért van ez a honlap, ha jól sejtem.

Ha engem olyan szinten zavarnának az ilyen témájú kérdések, hogy csak ilyen rosszindulatúan tudnék megnyilvánulni, amivel csak bosszantanám az embereket, akkor már a kérdést sem olvasnám el, hanem átugranék egy oldalt. Egyszerűen. De ez én vagyok.


További szép napot mindenkinek!

2013. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!