Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtudnád bocsájtani a szüleid...

Megtudnád bocsájtani a szüleidnek ha abortuszra kényszerítenének, úgy hogy te akartad azt a babát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:04
1 2
 11/17 Neuhauser László ***** válasza:
52%

Ha nőből/lányból lennék, soha nem mennék el abortuszra

Midig védekeznék, és ha mégis becsúszna egy baba akkor se vetetném el, ha nem tudom eltartani

Kihordaná, megszülném, és "oda adnám" olyannak, akinek mondjuk nem lehet gyereke, és szívesen fogadna egyet

Sok ilyen nő/pár van, akik örülnének egy ilyen gyermeknek

De semmiképpen sem ölném/öletném meg

2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Azért aki hónapokig élt a testedben, már nem idegen. Nem olyan könnyű odaadni, ahogy gondolod. De nem vagy nő, és sokmindent nem érthetsz. Pl. nincs 100% védekezés.
2013. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Neuhauser László ***** válasza:
56%

"nem olyan idegen, hogy oda adjam"


És ahhoz, hogy megölessem, ahhoz elég idegen?

12 hetesen már dobog a szíve, és végtagjai vannak, szinte kész emberformája van!


Nekem ne mondja senki, hogy az abortusz jó megoldás


És NEM vallási szempontból mondom, hanem erkölcsből


gondoljatok bele: Meg tudnátok öletni egy magzatot a szívetek alatt??


Aki meg azt, mondja, hogy "az még nem ember" annak ajánlom, hogy keressen képeket, monduk akár 8 hetes magzatokról.....


[link]


Illetve magáról az abortuszról

elevenen, élve széttépik a gyerekedet!!!


[link]


[link]


[link]


[link]



Aki mégis az abortusz mellett dönt, annak a legvégén megmutatnám a gyermekét, hadd lássa, mit művelt


Felelősségteljesen kell nemi életet élni, és nem 13-14 évesen elveszteni a szüzességet

(Ma már sajnos ez a divat, 14-15 éves lányok már abortuszra járnak)


Az óvszer pedig nem 100% - os, ez köztudott

de ha rendeltetésszerűen használják, (Ami a fiú/férfi felelőssége) , akkor szinte lehetetlen, hogy teherbe essen a nő.


Ha mégis kiszakad mondjuk, akkor meg ott a 72 órás pirula...


DE, ha ez sem jön be, illetve "nem veszik észre" a bajt, és terhes lesz a lány, erre szerintem nagyon csekély az esély

"nincs rá felkészülve"

Rendben, ezt elfogadom, de az esetek 99% - ában ezt tizenéves lányok mondják...


Nem értem, miért kell 15 évesen már sexelni, illetve abortuszra menni....


Egy tizenéves lány szervezete még tényleg nem áll készen a gyermekáldásra, ezt elismerem

De ha már csinálni tudja (erre van ész) , akkor vállalják érte a felelősséget!!



Kb. ennyi, most akkor jöhetnek a mínuszok, pontozzatok le a véleményemért, elvégre is szabad véleménnyilvánítás van az oldalon :)


Jöhet a CENZÚRA

2013. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: magamat ismerve egy ideig biztos nem.


Az előttem szólóval pedig mélységesen egyetértek, bár ha megszülném, akkor valószínűleg úgyis megtartanám, szóval...

2013. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Kedves László. A képek nem fedik a valóságot. Egy 8 hetes magzat sem úgy néz ki, mint az első linken bármelyik is. Nem kell mindent elhinni, amit a neten találsz. Ilyen undordító manipulatív képek nélkül is tudja mindenki, hogy miről szól az abortusz. Amúgy, igazad van a védekezéssel kapcsolatban, ebben szerintem mindenki egyetért.
2013. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, a másik meg nem kényszeríthet rá.
2013. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves 6-27. 13.19-es! ez nagyon durva ami a növéreddel történt,sajnálom!! a kérdésre válaszolva pedig: nehezen!fiatal voltam amikor teherbe estem!! anyám hol ellenezte,hol nem! végül pont 12hetesen elvették!a szivem szakadt meg,sirtam,orditottam,senkit nem akartam látni!! depressziós lettem.rá 1,5évre megszületett a fiam.igy tudtam tultenni magam rajta,és kilábalni a depresszióból. mivel kiskoru voltam,anyám lett am gyämja,(elöszőr nem örült neki,de amikor 4hónapos terhes voltam,elvittem magammal az ultrahangra,és utána 180fokos fordulatot vett) azóta a fiam 4éves,és anyámék imádják.már külön életünk van,nem élünk velük.a fiam szereti,imádja őket,és forditva :)
2013. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!