Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Barátnőmnek abortusza lesz,...

Barátnőmnek abortusza lesz, holnap én kísérem a védőnőhöz. Mire számítsunk? Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Te nem mehetsz be vele, legalábbis nálunk így van. Megkérdezi miért nem szeretné megtartani a babát, esetleg próbálja rábeszélni, aztán elmondja, hogy az abortusz milyen veszélyekkel jár. 3 nap után kell hozzá visszamenni, ha még mindig a terhesség megszakítás mellett döntött. Lelkileg támogasd...
2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk meg pont kérte hogy legyen ott a párom is. Majd kérdezi hogy miért nem tartja meg a babát, lehetőséget ajánl,pl anyaotthon,ha kell segit lakást intézni.Védekezési módot javasol pl ovszer helyett tabletta.

Egyébként 3 nap múlva kell visszamenni hozzá.De az a legjobb ha támogatod és ott vagy mellette.

2013. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok..ha úgy barátnője, hogy a párja akkor igen bemehet :), a férjem is bejött és aláírta ő is a papírt.
2013. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk a csajtól akkor búcsúzz is el. Abortusz után a párok 70%-a szétmegy. Evvan.

Egyébként menj be vele, légy te is képben vele, hogy a csajod a testét és a pszichéjét viszi a vásárra nem egy bölcsességfogkivételre megy meg ilyesmi. Nem árt, ha a pasi is tudja, mi vár rátok, így legalább a felelősség is közös lesz, nem háríthatsz mindent rá. Ugyanis a te kölyköd is az, akit kinyírtok nemcsak az övé. Légy mellette!

2013. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

2.vagyok.Volt ab-m nekem is.

Együtt vagyunk még mindig és már 2 gyerekünk van, nem mentünk szét. 2006 óta együtt vagyunk!:) (27N)

2013. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gépágyu ***** válasza:
14%
Mire számits? gyilkosságra ami törvényes.
2013. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Gépágyu, az a gyerek amit elvetetnek annyira él mint egy szobanövény. Még agyi tevékenysége sincs abban a korban.

Ha nem tudsz segíteni akkor menj vissza rejszolni.


És tisztelt kérdező, szerintem úgy tudsz neki segíteni hogy mindent megteszel hogy lássa a barátnőd hogy törődsz vele.:)

2013. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gépágyu ***** válasza:
17%

cookies.

Ha törödne vele gumit huz a farkára te meg cipzárt a szádra , ha megfogant , élőlény, embrió, ha van agya ha nincs. neked sincs mégse lehet agyoncsapni :-)

2013. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd egyedül, de persze hagyd hogy, aludjon pihenjen. Ha első terhesség, akkor nagy lelki teher lehet, és csak utána fog nagyobbrészt kiderülni! Sokan haszontalannak minősítették 4-es válaszát, ugyan forrást nem írt, de igaz lehet az abortusz utáni 70%-os szakítási arány. Cáfolni nem cáfolta senki (bocs 5-ös, de az nem cáfolat, hogy ti nem, te vagy a 30%). Ha nem nagyon muszáj, akkor ne menjen abortuszra. Ha vállalnád a gyereket akkor mond meg neki nagyon világosan, de végül a nő dönt így is úgy is (a következményeket meg a férfi is viseli, úgyhogy nem teljesen igazságos a dolog).
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!